Posladki-ciwczenia

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Znacie jakies cwiczenia na jedrne posladki :p ??Wakacje zblizaja sie wielkimi krokami w kostium trzeba bedzie wskoczyc :hyhy: :hyhy: ...
 

m0ni4

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
PoSladki

hejka, przykładowo jest takie ćwiczonko że kładziesz sie na plecach, zginasz nogi w kolanach jak najmocniej, przy czym unosisz biodra do góry jak najwyżej i tak sobie leżysz ile dasz rady, potem od nowa,
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Cwiczcie dziewczyny, cwiczcie! Posladki sa bardzo wazne! To jedna z pierwszych rzeczy, na ktore patrza meszczyzni ;) :rotfl:

Pozdro!
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
najlepsze sa pieski kelekasz na kolana i opierasz i rekami tak jak pies :p i podnoszisz noge jedna 16 razy potem druga 16 razy potem po 8 , 4 i 2 i to jest seria cala jak bedziecie robily to to powinnycie wygladac hmm jak piesek ktory wlasnie robi siku :p hehe smieszne swiczenie ale bardz bradzo skuteczne serio wiem cos o tym :p Uwazajcie na siebie bo za pierwszym razem mozecie miec zakwasy i to bardzo !!
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Nie ma za co jak bys miala jeszcze jakies pytanka to smialo :p Troche znam sie na tych sprawach :)
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
niestety noge nalezy podnosic w bok :) wiekszy wysilek :p
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Ehehehe :hyhy:

Nie wiem po co napisalem "w tyl"... :zdegustowany: bo nie mialem zielonego pojecia na ten temat :p

Pozdro!
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
hihihi no a co jak piesek robi siku to podnosi noge w tył :looka: :rotfl: :rotfl: hihih

[ Dodano: 2005-07-05, 21:43 ]
aha jeszcze mogę podać 2 ćwiczonka na ponętną pupcię i smukłe uda ;)

1. Połóż się na plecach,ugnij nogi,oprzyj stopy na podłodze.Unieś tułów(linia prosta) i napnij pośladki <powtórz 20 razy>

2.Uklęknij,wyprostowane ręce spleć nad głową.Przenieś ciężar ciała na lewo i usiądź na podłodze.Dźwignij pupę do góry,przenieś ciężar ciała na drugą stronę i usiądź <10 razy>
 

neko

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wykroki z obciazeniem lub bez.Troche jednak za pozno na trening.Kilka razy przed wyjsciem na plaze nie wystarczy.A moze tak wizualizacja jedrnych posladkow??? :D :D :D :D :D :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
no, gdybym tylko miała swój pokój też bym ćwiczyła :>
a tak mam 3 braci, którzy jak tylko maluję oczy kredką i rzęsy tuszem, mówią, że przeginam :/
A co dopiero ćwiczyć :zdziwko:
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
"pieski" top dobry sposób, ja własnie też planowałam coś zrobić z moim pośladkami i nózkami ale muszę poczekać aż mi zejdą siniaki z kolan :D
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
nie z ćwiczenia :D po prostu czytając smsy szłam po schodach :D reszty chyba można się domyślić ,ale nawet sobie nie wyobrażacie jakie ja mam teraz kolorowe kolana :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Rower jest ok, tlyko dla tych osób które nie mają tendencji do strasznego wyrabiania się łydek, bo jeśli takie ma to mogą one stać sie gigantycznych rozmiarów.
 
Do góry