Portale randkowe

Status
Zamknięty.

Lukasz831

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Hej, zastanawiam się nad jakimś portalem randkowym. Myśleliście może już, jakby to było, poznać kogoś interesującego przez neta widząc od razu jego zdjęcie, czy jest ona/on atrakcyjna, wysportowana jaki ma uśmiech i czym się zajmuje? A nie tak losowo jak na czacie. Zastanawiam się czy warto sobie wyobrażać taką ewentualność, że poznam tam normalną sympatyczną kobitkę, która zaakceptuje moje ułomności i sprawi, że poczuję się jak atrakcyjny facet przy Niej? Słyszałem, że dużo ludzi już poznało się w ten sposób i odczuwa się znaczny wzrost zainteresowania, poznawania się w ten sposób. Uważam, że o wiele lepsze są normalne spotkania na żywo, lecz świat idzie do przodu i ponoć nowymi standardami jest poznawanie się przez neta, więc robię się ciekawy tego sposobu a za duża różnica pomiędzy wpierw wymienieniem się nr gg by później umówić na żywo nie jest chyba i może mi się lekko kojarzyć z pisaniem sms'ów z dopiero gdzieś tam poznaną kobietą.

Tak się zastanawiam niby to proste wszystko w obsłudze i wszystko w dodatku wyszczególnione, zarejestrowałem się na paru takich by zobaczyć jak one wyglądają. Uwierzycie, że na niektórych można nawet przeprowadzić test osobowościowy by lepiej poznać drugą osobę ?? Zamaskowałem link do takiego serwisu www.portalrandkowy.pl by nie było, że reklamę robię, więc wejdzie tam kto zechce. Jak dla mnie to jest niesamowite i odczuwam lekki dreszcz podniecenia myśląc o takim sposobie poznania, choć mimo wszystko czuję lekki niepokój, że tak nie wypada facetowi. Jak myślicie? Znacie kogoś komu się to tak udało i ma teraz szczęśliwą rodzinę czy chociażby przeżył zadowalające chwile??

Pozdrawiam,
Łukasz
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Zwyczajnie spamujesz, a nie sie zastanawiasz, po cholerę sie tyle napisałeś, jak i tak mam nadzieje, ze temat zostanie usuniety...na dwa Twoje tematy oba zawierają drogocenne i niezbedne do życia adresy jak nie serwisu randkowego, to jakiegoś poradnika, może znajdziesz też jakis dla siebie:"Jak spamować z głową" ? raport

A tak w ogóle to pełno tego ostatnio na forum, już mnie to zaczyna denerwować, dawniej tyle nie było :/
 

Lukasz831

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zwyczajnie spamujesz, a nie sie zastanawiasz, po cholerę sie tyle napisałeś, jak i tak mam nadzieje, ze temat zostanie usuniety...na dwa Twoje tematy oba zawierają drogocenne i niezbedne do życia adresy jak nie serwisu randkowego, to jakiegoś poradnika, może znajdziesz też jakis dla siebie:"Jak spamować z głową" ? raport

A tak w ogóle to pełno tego ostatnio na forum, już mnie to zaczyna denerwować, dawniej tyle nie było :/

:)) Oj Pamelka :)) A nie zauważyłaś, że z poprzedniego tematu wyniosła się dyskusja interesująca parę osób? Uważam, że z tego tematu też mogła by wyniknąć ciekawa polemika. Dlatego też napisałem tak długiego posta, by jak najlepiej przedstawić to zagadnienie. Link jest tak jak napisałem, nie chcesz to nie wchodź i nie przeprowadzaj sobie tego testu osobowościowego i tyle. Niektórych interesują takie rzeczy. Więc czemu, nie? ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Oj Łukaszku... Ciekawa dyskusja mogłaby sie wywiazać nawet bez wklejania linku, a napisałeś tak dlugiego posta, żeby nie było, że bezczelnie wrzucasz sam link

A swoją drogą mógłbyś sie chociaż trzymać jednej wersji- w tamtym temacie o książkach o uwodzeniu piszesz:

tylko moja dziewuszka chyba za bardzo się niepokoi, że mogę nie wiadomo co wyczytać

tutaj znowu piszesz o rejestrowaniu się na wielu portalach randkowych i jakby to było kogoś tam poznać...
 

Lukasz831

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Oj Łukaszku... Ciekawa dyskusja mogłaby sie wywiazać nawet bez wklejania linku, a napisałeś tak dlugiego posta, żeby nie było, że bezczelnie wrzucasz sam link

A swoją drogą mógłbyś sie chociaż trzymać jednej wersji- w tamtym temacie o książkach o uwodzeniu piszesz:



tutaj znowu piszesz o rejestrowaniu się na wielu portalach randkowych i jakby to było kogoś tam poznać...


Wiem wiem :)) Strasznie dociekliwa jesteś :))) Sprawdzam przy okazji jak działają teksty perswazyjne, lubię robić praktyczne rzeczy. Samo przez się siedzenie na necie jest takie.. takie... mijające się z celem.

Pozdrówka :)))
 
Status
Zamknięty.
Do góry