Poradzicie mi coś...?

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
No więc... Kręcę z pewną dziewczyną już od dłuższego czasu, można powiedzieć, że jesteśmy parą, chodzimy wszędzie razem, itp. Ona mówi, że mnie Kocha, ja też. Bardzo mi się podoba i ja jej też. Ale jest pewien problem... Dowiedziałem się, że ona kręci z PIĘCIOMA innymi chłopakami... Gdy się tego dowiedziałem po prostu zamurowało mnie! Nie wiem co mam zrobić, czy angażować się w ten związek nadal, czy też zrezygnować z miłości...? Na razie z nią o tym nie rozmawiałem, ale chyba będę musiał? Co sądzicie na ten temat?
Ja osobiście zamierzam zrobić tak: Poobserwować ją, w tą sobotę jest ognisko, ona tam będzie, ja także miałem być, ale przyjdę pózniej... Zobaczyłbym, czy się nikt z nią nie obściskuje pod moją nieobecność... Na ognisku, które było tydzień temu, to jednemu z moich kolegów proponowała... No właśnie... tzw. "loda"... Była to jedna osoba, z którą kręci poza mną...
Ponawiam pytanie... Co byście zrobili na moim miejscu...?

Pozdrawiam
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
No na pewno cię kocha skoro chce innemu robić "loda". Popytaj co chciała zrobić czterem pozostałym. ;p
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
Ponawiam pytanie... Co byście zrobili na moim miejscu...?

Olali ją. Co to znaczy, że mówi Ci, że Cię kocha, a na boku kręci z PIĘCIOMA innymi? Przecież ona nawet nie jest godna zaufania. Daj sobie z nią spokój, zanim będzie za późno. Na Twoim miejscu nie marnowałabym nawet czasu na taką "znajomość".
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A skąd masz takie informacje? może to po prostu plotka...
Zamiast kończyć od razu warto porozmawiać i jak to mówisz poobserwować.
A z tym lodem ekhm :mruga: nie no a przy Tobie tak powiedziała?jak zareagowałeś?może mówiła to w żartach czy coś, bo kurde jakoś sobie nie wyobrażam żeby składać komuś takie propozycje :niepewny:
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
Nie będę pytał co proponowała innym... Nie chcę tego wiedzieć nawet.
Jestem dość blisko zaprzyjaźniony z tym, komu proponowała, mówimy sobie o wszystkim, on mi to powiedział, a koleżanka obecna przy nim to potwierdziła... Ja wtedy byłem zajęty rozpalaniem ogniska (proponowała mu to w biały dzień), na pewno to nie były żarty.
Na razie udaje, że nic nie wiem, że jest tak jak było dawniej... Poczekam do soboty, potem z nią pogadam. Chcę się upewnić, bo jeśli to tylko plotki...? Nie mam 100% pewności, ale 95%...

Pozdrawiam
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
5-ciu innych hmmmm ciekawe ;/ jedno słowo sie nasuwa ale go nie powiem.

nie kieruj sie w życiu plotkami mogą być różne ale czasem jest coś w tym. Nazbieraj pewnych "dowodów" i potem podejmij decyzje co dalej.
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
FallenHunter oburzony:
Dowiedziałem się, że ona kręci z PIĘCIOMA innymi chłopakami.
a potem pyta:
Co byście zrobili na moim miejscu...?

ONA CIę KOCHA MIEDZY INNYMI! ;)
zdaniem shmondona powinieneś zacząć kręcić (lewostronnie)
z sześcioma innymi facetkami! :p
pamiętaj: altius, citius, fortius!! :lol:
 

don Roger

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
FallenHunter oburzony:

a potem pyta:

zdaniem shmondona powinieneś zacząć kręcić (lewostronnie)
z sześcioma innymi facetkami! :p
pamiętaj: altius, citius, fortius!! :lol:

Oj facet sytuacji nie do pozazdroszczenia ale przynajmniej wiesz że z kimś innym kręci ja tego o swojej nie wiedziałem i dałem se spokój.Tobie radze albo zrób to samo, możesz przedstawic jej jasno swoje zasady przyciśnij ją i albo ty albo oni i sprawa bedzie jasna.
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Właśnie, tak jak shmondon mówi.
Zacznij kręcić z innymi. :lol:
To, że owija cię sobie wokół palca jest bardziej niż pewne.
Nie wierz w jej żadne słowo, nawet z nią nie rozmawiaj o tym, tylko ci zamydli oczy.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Co byście zrobili na moim miejscu...?

nie zaczynalbym znajomosci z kobieta co proponuje facetom "loda" dla kaprysu.. a skoro stalo sie to jak najszybciej bym taka znajomosc zakonczyl :papa:
 

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
Pogadaj z nią szczerze no i zapytaj się jej czy jesteście parą. No bo jeśli nie jesteście to ma prawo kręcić z kim chce.
I pamiętaj, wszystko co mówią inni traktuj przez place, bo każdy ma swój własny punkt widzenia na pewne sprawy. Powodzenia!
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a może kolega jest po prostu zazrosny i dlatrego tak powiedział? ale jeśli to przyjaciel i zawsze był z tobą szczery to przestań kręcić z tą dziewczyną... chyba że chcesz być jednym z wielu. a wcześniej z nią pogadaj... zobaczysz co ona ci powie
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
dokladnie marta92 masz racje. Pierwsze zapytaj i patrz jej prosto w oczy.... Jesli ona bedzie klamac to odwroci glowe i wtedy wiesz co jest grane i mozesz smialo bez wyrzutow sumiena zakonczyc ta znajomosc. A raczej napewno sie nie przyzna wiec dlatego pisze ci zebys patrzyl jej w oczy bo one duzo mowia o czlowieku
 

lxX

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Spod Sukienki Kapciuszka
Po pierwsze

Upewnij się czy plotki są prawdziwe, poprzez rozmowę (ale nie zrań jej, nie wyskakuj odrazu z "Ty mu chciałaś loda zrobić?"... Ale zakładam, że to rozumiesz.

No i mamy dwa wyjścia

Jeśli plotki nie są prawdziwe: Możesz żyć z nią dalej...

Jesli plotki są prawdziwe: Nie oczekuj, że będzie szanować Ciebie, skoro nie szanuje samej siebie.

...

Jeśli będziesz widział, że kręci, a mimo wszystko ze względu na miłość dasz jej szansę,
to mamy dwa wyjścia

1. Albo będziesz żył z nią w kłamstwie, brał to, co ona Tobie daje (ale wcale nie jest wartościowe, bo prawdopodobnie daje to innym...)
2. Odejdziesz od niej, pocierpisz - ale się nie upokorzysz, bo jesteś na swój sposób wyjątkowy (tak jak każdy z nas) i musisz znaleść dziewczynę, która to dostrzeże i pokocha. Jeśli ona w każdym widzi coś wyjątkowego, to tak naprawdę w żadnym nie widzi niczego...
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Typowa graczka. To nie ona daje się wykorzystywać, a sama wykorzystuje innych oraz uwydatnie swoje wdzięki :) Korzysta z tego, czy Bóg Ją obdarzył - Co masz zrobić? Poczekaj aż Tobie zaproponuje "loda", a dopiero po nim zastanów się co dalej hehe :p
 

Dorcia2614

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Złotów
Obserwuj ja na tym ognisku. Nawet najmniejsze szczegoly moga tu grac bardzo wazna rzecz.
Mozesz tez zagadac do innej dziewczyny i ja tak troszke zlewac. Zobaczysz co ona na to.
Albo wiesz co??? Podstaw jej jakiegos kolesia. Niech sie do niej zaleca i wogule takie tam...
Potem niech Ci powie jak sie zachowywala w stosunku do niego. Przynajmniej bedziesz mial jakies dowody. ;)

Pozdro. :*
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
Jutro się wszystko okaże... 99%, że to będzie koniec... Łatwo mi nie będzie, ale cóż... Nie chce być cały czas robiony w ch...
Dzięki za wszystkie rady!

@Piotr
Proponowała...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Przeleć i zostaw ! - to nie było na serio...
Ona jest łatwa, daje każdemu i chętnie, to szmata, miłość? Może i tak , ale nieszczęśliwa niestety z Twojej strony. Ona nie jest wart żadnego pożądnego faceta. Tępić takie! - to było na serio...
 

Juninho

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
203
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Rozwiązanie jest proste, więc:

1. Pieprzy Ci głupoty, że Cię kocha.
2. Kręci z 5 innymi facetami.
3. Jednemu chciała "obciągnąć"

Jest sens, żeby się zastanawiać? Dla mnie to prosta dziwka.

Ahoj :026:
 

Calutka_Ja

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Po tym co tu przeczytalam...^^


nic dodac nic ujac....nawet nie musze nic pisac inni powiedzieli wszystko....i to sa fakty...
 
Do góry