poprawiny

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
Sytuacja jest taka- mój chłopak wybiera się za jakieś trzy tygodnie do kumpla na poprawiny. Nie idziemy na wesele, bo zapowiedział, że wszystkich znajomych to zaprasza tylko na poprawiny.. Jak myślicie, jak powinnam się ubrać? Elegancka sukienka to raczej odpada- chcę ładnie wyglądać, ale nie przesadzić ;).
Pozdrawiam :*
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Spodnie w kant albo jakaś spódnica i pasująca do tego bluzka, najlepiej jakiś jasny kolor. Tak mi się wydaje :)
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Miesiąc temu byłam na poprawinach. Nałożyłam dżinsy i białą bluzkę, ale nie z kołnierzem :p
 

joachina

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
niedawno miałam swoje poprawiny... suknia balowa odpada ale wieczorowa jak najbardziej no może nie pół odkrytego ciała ale większość dziewczym było w wieczorowych. to jescze zależy na kórą godzinę
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
ja byłam nie dawno na poprawinach. ubrałam się w szare spodnie w kant i białą bufiasta na dole bluzkę na ramiączka..
 
I

impresja_switu

Guest
Możesz na przykład założyć eleganckie spodnie od kostiumu i usztywniany gorsecik do tego. Wydaje mi się, że lepiej wyglądać zbyt elegancko, niż zbyt nieformalnie. Powinno się unikać posądzenia o lekceważenie okazji, czy niedbalstwo stróju. To wprawdzie nie twoja rodzina, ale jednak... ;) Poza tym, kobieta elegancka wywiera lepsze wrażenie, niż "codzienna"...
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
też myślałam o spodniach :), a do tego gorset- niegłupi pomysł
dzięki, jeśli macie jakieś konkretne propozycje, dajcie jakieś zdjęcia ;)
pozdrawiam
 
Do góry