Poparzenie

MoveR

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witajcie! Czy ktoś może z obecnych na forum ma poparzenie? Jeżeli tak to od kiedy, w jakim miejscu jeżeli można wiedzieć. Ja tak owe mam na klatce piersiowej od 10 miesiąca życia;/
I mam do Was pytanie, zwłaszcza do Pań, czy to wygląda aż tak strasznie, czy jest się czego wstydzić?
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Blizny dodają facetom uroku (męskości).
Przejmowałabym się raczej tym że szczupły jesteś, ale są różne gusta.
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Jak dla mnie to nie masz się czego wstydzić. Koleżanka miała bodajże 5 lat, kiedy wylała sobie na rękę dzbanek z wrzątkiem. Ma poparzoną całą lewą rękę od trochę poniżej ramienia aż do nadgarstka - mocna różnica w kolorze skóry, ręka strasznie pobrużdżona przez poparzenie, ale zupełnie się tym nie przejmuje, a patrząc na zainteresowanie, jakie budzi u facetów, to im to nie przeszkadza. Myślę, że i ty nie masz się zupełnie czym martwić.
 

MoveR

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Szczupły, aż tak to nie jestem:)
może dla tego, ze jestem wysoki.
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
No i widzisz, zamiast skupiać się na tak naprawdę nieistotnym poparzeniu, myśl raczej o tym swoim atucie ;) Większość dziewczyn ma jakąś tam słabość do wysokich mężczyzn, a czym wobec tego jest kilka blizn :)
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Według mnie nie wygląda to strasznie tragicznie. Na pierwszy rzut oka nawet bardzo nie widać
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
praktycznie niewidoczne :)
a szczupłych facetów lubi wiele kobiet - np ja
 

ricardo1

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie
Jak większość odpowiadających napiszę podobnie nie potrzebnie martwisz się tymi bliznami,ja w wieku 18 lat miałem poparzenia 33% ciała 1i2stopnia
więc o bliznach coś tam wiem.Zostały mi blizny na obu rękach i bardzo rozległa blizna na brzuchu,nigdy nie stanowilo to dla mnie większego problemu
i mojej żonie również.Głowa do góry pozdrawiam
 
Do góry