Pomysły na nowy pokój

opasa2006

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Najbardziej podobają mi się pokoje urządzone w jakimś konkretnym stylu :)
Co do tych podpisów to zanim wyremontowali mi mój obecny pokój miałam na ścianach tapety i mogłam po nich pisać. Fajne, ale na dłuższą metę zaczęły mnie denerwować te moje bazgroły, ale wiadomo, że każdy jest inny :D
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Taak, w jakimś konkretnym stylu.. a mieszaninka stylów to tez jakiś styl?:p Bo taki by mi najbardziej odpowiadał :D Trochę sportowo, trochę elegancko i nastrojowo... ;) Najwyżej... ;p jak mi się znudzi się zamaluje ;)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
A na podłogę co położyłaś? Ja wypatrzyłam bardzo ładną wykładzinę w Komforcie, chyba sobie kupię na raty.
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
ja swoj nowy program sam projektowalem, polki, kolory itp.
polecam sweet home 3d
co bezie potrzebne? hm..
wyobraznia
pomysl
kasa
czas
zacięcie
 

joachina

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ciekawe pomysły ja mam już domek wykończony ale lubię patrzeć jak inni mieszkają więc mozecie powrzucać trochę zdjęć łatwiej byłoby coś doradzić.

Nawiasem mówiąc Redds' szuka kreatywnych ludzi tylko jeszcze nie wiem w jakim celu :p dostałam link na facebooka www.facebook.com/home.php?ref=home i cierpliwie czekam aż umieszczą informacje
 
C

czekoladkadokawy

Guest
Jak cała aranżacja wnętrza wraz z meblami wchodzi w grę to najlepiej zaangażować firmę robiącą meble na wymiar. Projekt zrobiony pod twoje potrzeby i wysoki standard. Na pewno będziesz zadowolona. Jeżeli możesz sobie na to pozwolić to polecam :)
 

joachina

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
czekoladkadokawy to ty taki sprytny jesteś? jeśli lubisz to co robisz i masz do tego głowę to przyłącz sie do grupy redds'a szuka teraz ludzi kreatywnych, pasjonatów. wejdź na facebooka http://www.facebook.com/ lada moment pojawią sie tam szczegółowe inforormacje na razie trzymaja nas w niepewności co to będzie, co to będzie...
 
A

andy andy

Guest
Jak cała aranżacja wnętrza wraz z meblami wchodzi w grę to najlepiej zaangażować firmę robiącą meble na wymiar. Projekt zrobiony pod twoje potrzeby i wysoki standard. Na pewno będziesz zadowolona. Jeżeli możesz sobie na to pozwolić to polecam :)


Potwierdzam słowa czekoladki. Meble na wymiar to prawdziwy skok do przodu w kwestii aranżacji polskich mieszkań. W weekend widziałem o tym program w TVBiznes i oni też mówili, że właściwie nie ma porównania pomiędzy seryjnymi meblami, a tymi z renomowanych zakładów stolarskich.
 
M

magdda

Guest
Ja pierwszy raz w życiu o meblach robionych na miarę przeczytałam w jednym z tygodników opinii i przyznaję, że pod wpływem artykułu kupiłam sobie takie meble. Najtańsze nie były, ale za to jak one wyglądają! Nie żałuję, a każdemu zainteresowanemu mogę polecić firmę Kama Design z Warszawy (w myśl zasady, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą ;) )
 

Redd

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
czekoladkadokawy to ty taki sprytny jesteś? jeśli lubisz to co robisz i masz do tego głowę to przyłącz sie do grupy redds'a szuka teraz ludzi kreatywnych, pasjonatów. wejdź na facebooka http://www.facebook.com/ lada moment pojawią sie tam szczegółowe inforormacje na razie trzymaja nas w niepewności co to będzie, co to będzie...

wszystko już wiadomo z rzeczoną akcją redd'sa! Chodzi o zaprezentowanie własnej wizji świata redd's, a więc można wyjść daleko poza pomysł na pokój! do wygrania wycieczka do Mediolanu.

Dziękuję za wspólną zabawę.
 

wykonalne

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
każdemu zainteresowanemu mogę polecić firmę Kama Design z Warszawy (w myśl zasady, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą ;) )

Polecenie do sprawdzenia, ale może wyjawisz, ile Cię te meble kosztowały, żeby z góry wiadomo było, czy jest to rząd wielkości, który można "przełknąć"?
 
U

umoruma

Guest
meble na wymiar - na pewno fajne, ale i raczej drogie, za to można oszczędzic na podłodze, amawiając ją wraz z montażem w komforcie :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
A mi w Komforcie wykładzinę dowieźli na miejsce i zainstalowali. Przy okazji naocznie przekonałem się, na czym polega fachowe łączenie pasów wykładziny :sexy: Bardzo fajnie, jak w tym samym sklepie są i usługi i produkty. Na tym się w sumie oszczędza, bo fachowcy z zewnątrz zwykle są drożsi.
 

Foo_

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Zależy czym się interesujesz, co lubisz.
Ja np. planuję na swój nowy pokój na ściany strukturę.
Wybór struktur jest ogromny kolory i wzory,już po prostu zależy od Ciebie.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Co do podłogi to proponuje gołe deski, bo inaczej trzeba pomyśleć o odkurzaczu i to piorącym. Sporo roztoczy potrafi wchłonąć taki dywan... ;)
Teraz myśleć zbytnio nie trzeba, idziesz do Komfortu i masz za złotówkę odkurzacz na cała dobę :)
 
Do góry