Pomysł na stronę

arturo323

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam :) chciałbym zrobić jakąś strone ale nie mam pomysłu jaką...może jakiś portal spolecznosciowy ale jest duża konkurencja...jakid portale was kręcą? Prosze o fajne propozycje.

znam html + php
 

krzysiuus

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
102
Punkty reakcji
1
aby zrobić portal społ. musisz mieć spory budżet bo bez tego się nie wybijesz... zrób o czymś czym się zajmujesz...
 

a_mike

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Może spróbuj z blogiem na początek (z tematyką, która cię interesuje), jeśli będzie dobrze szło, to portal powstanie bardzo szybko ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Jeszcze prócz pomysłu na stronę musisz mieć pomysł na domenę i skrypt.
A co do strony... polecam zrobić o tym, co najbardziej lubisz/umiesz robić.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja również proponuję Ci utworzenie bloga. Tylko nie takiego na onecie z layoutem wyglądającym jak wycinanka mojego 7letniego brata, tylko tak jak napisał Reque oparty na jakimś "normalnym" skrypcie typu, Wordpress lub Joomla (tak joomla też się nadaje pod blog). Domena to już nieco trudniejsza sprawa, ale jeżeli chodzi o blog to myślę, że nie będziesz miał problemów. Pozdrawiam i życzę żeby nie okazało się, że twoja chęć na zrobienie strony to tylko słomiany zapał.
 

sunpietro

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
otchłań Internetu
Wiesz, dobre pomysły na stronę nie przychodzą od razu. Musiałbyś przestudiować polski Internet pod kątem popularności, potrzeby, itp. itd. Dopiero na tej podstawie mógłbyś wymyśleć jaki własny pomysł.
Blog? Dobra sprawa, ale zasada jest jedna. Piszesz bo chcesz i to lubisz. Tam musisz się dzielić swoją wiedzą lub opiniami.
 

Rafał.Józefiak

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
Miasto
Śląsk
Najważniejsza jest tematyka, jak i docelowość takiej strony czemu ma konkretnie służyć, czy chcesz zarabiać , czy dzielić się wiedzą.
Jeżeli chodzi o portale to najlepiej o tematyce : finansowość,biznes, motoryzacja, moda, moda ślubna, komputery , i turystyka na tych stronach najlepiej sprzedają się reklamy.
Możesz także założyć bloga niszowego np. takiego jak .ten
Dobrym pomysłem jest też budowanie stron Sqezee P. dla kogoś np.. takich ja ta
Zawsze chętnie pomogę
Pomogłem , podaruj plusa :eek:k:
 
Do góry