Pomysł na prezent

Status
Zamknięty.

vriessa

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio jak mój kuzyn dostał ode mnie szachy alkoholowe (kupiłam na stronce www.podarunkowo.pl) to stwierdził, ze nigdy czegos tak oryginalnego jeszcze nie dostał :) Wiec chyba trafione ;) Tym razem zastanawiam si,e nad upominkiem dla szefa i tez zakupie na podarunkowie, waham się tylko czy 10 przykazań szefa czy kask piwny szef wszystkich szefów :) Powodzenia w poszukiwaniach !!!
 
L

Lacoste24_pl

Guest
Jeżeli ma to być prezent dla szefa,to moim zdaneim sprawdzi się,ale też w zależnosci od tego w jakich stosunkach się znajdujecie. A na czym polegaja te szachy alkoholowe? Ciekawa sprawa:)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
no tak jak to ma być prezent dla szefa to trochę zależy, jakie macie stosunki, bo jeśli macie z nim w miarę luźne relacje to można pokusić się o to, żeby kupić mu coś takiego żartobliwego. Może jakąś fajną koszulkę z nadrukiem, z jakimś napisem najlepszy szef, czy coś podobnego na koszulki.com jest bardzo duży takich koszulek z nadrukami, albo jakaś koszulka kibica.
 
L

Lacoste24_pl

Guest
Kwestia tego jaki gust posiada Twój chłopak,ale myślę ze taki gadżet powinien się podobać i sprawić radość. Lub też kup coś zgodnego z jego zainteresowaniami,to też zda egzamin na prezent.
 
T

tuks

Guest
Wszystko tak naprawdę zależy od tego, ile chcesz wydać pieniędzy. Zobacz - http://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4-kazimierz-dolny-2.html Jeśli stać cię na zakup takiego prezentu to gwarantuję, że na pewno będzie zadowolony ;-) Każdy facet lubi porządne maszyny, szczególnie kiedy taki prezent dostanie od laski ;-)
 
R

rabunia89

Guest
Dla faceta taka propozycja rzeczywiście będzie dobrym pomysłem. Tylko, że zacznijcie od oceniania swojego budżetu - macie kasę na fajny prezent to pomyślcie o awionetce czy szybowcu. Takie prezenty na pewno będą przez każdego zapamiętane. Bez wyjątku ;-)
 
T

tuks

Guest
eeee.... faceci lubią dobre fury ;-) Może się okazać, że ma lęk wysokości i co wtedy? Żaden pożytek z takiego prezentu ;-)
Tak więc innym tematem jest jeszcze zbadanie wcześniej gruntu - trzeba sprawdzić czy w ogóle ma sens kupowanie takich prezentów.
 

Dorota Ewa Kowal

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja mam dobry pomysł na prezent dla dziadków, rodziców: http://www.matymasujace.net/98-kolnierz-masu jacy.html i wszystkich, którzy pracują siedząco przy biurku. Ja dostałem taki na urodziny i bardzo to polubiłem
smiech.gif
naprawdę, świetnie masuje i to przyjemność posiedzieć sobie z takim kołnierzem przed telewizorkiem albo kompem. Mi podkrada go cała rodzinka, więc prezent będzie trafiony na pewno!
 
Status
Zamknięty.
Do góry