Pomysł na długi weekend listopadowy?

arkadiusz844

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cierpisz na brak słońca?? Coraz krótsze, pochmurne i deszczowe dni nie nastrajają Cię pozytywnie??

Mamy receptę na poprawienie Ci humoru i przywrócenie letniej euforii!!

Na długi weekend 10-14.11 zapraszamy na SUPER wyprawę AMSTERDAM + BERLIN + TROPICAL ISLAND

Nieprawdopodobnie NISKA CENA 499 zł

SPRAWDŹ -> http://student.travel.pl/wycieczki-studenckie-ze-zwiedzaniem,amsterdam-berlin-listopad-dlugi-weekend
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Mnie marzy się długi weekend relaksujący, bardzo chciałabym odpocząć od wszystkiego i od wszsytkich. Zastanawiam się na jakimśm pobytem w spa, ostatnio natknęłam się na niezłą ofertę: Primavery Kuszące są serwowane tam masaże, w szczególności czekoladowy i cynamonowy - tak świątecznie :)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ja jak mam w perspektywie kilka dni wolnego i chcę wyjechac gdzieś w Polskę to korzystam z serwisu, w którym mogę sobie zaplanować różne trasy. Polecam wejść sobie na stronę Nextur.pl gdzie jest sporo pomysłów na to gdzie się wybrać, jakie zakątki - nawet mało znane wybrać, możesz sobie tam zorganizować plan wycieczki po najciekawszych zakątkach naszego kraju, zarezerwować noclegi etc. Ciekawe są miejsca do wyboru, uratowały mi plany na niejeden weekend. Polecam skorzystanie z gotowych planów wycieczek bo są naprawdę godne uwagi.
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
własnie na nextur jest cała masa gotowych scenariuszy wycieczek w różne rejony Polski przez pomorze po góry, po za tym , portal ten jest bardzo praktyczny, ułatwia nam prawie każda podróż, liczy za nas, pomaga wyznaczyć trasę i zarezerwować hotel
 
Do góry