Pomyłki

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Mam na imię Natalia, jestem z moim chłopakiem od 1,5 roku wszystko jest cudownie... ale ...
od początku naszej znajomości co jakiś czas mówi do mnie Pati, jest to imię mojej przyjaciółki która wyprowadziła się z Polski jakieś 3 lata temu... jak się opije to mówi tak do mnie prawie w 50% ... a jak ona przylatuje do Polski to zdarza mu się to dużo częściej (to czyt. mylenie mojego imienia) ...
Powie mi ktoś czy to są zwykłe pomyłki, czy może jest w tym coś więcej ?? .. to mnie doprowadza do szału :(
 

Priceless

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Moze ma do niej slabosc i stad te pomylki. Mysli o niej, chce zobaczyc ja w Tobie.
 

karollaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podhale :D
... to chyba nie mogą być przypadkowe pomyłki... (czyt. myśli o niej...). A jak po alkoholu to się zdarza częściej (człowiek staje się bardziej "szczery") to coś jest nie tak. Ale to tylko moje zdanie więc nie musisz się sugerować... :lagodny:
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Moim zdaniem to nie jest normalne i on coś do niej czuje, chociaż znając głupie zachowanie ludzi to nie sądzę, że się w ogóle przyzna. W każdym razie spróbuj z nim o tym pogadać...
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Zgadzam się z Kenryl.
To na pewno nie jest normalne. I jak chłopak może mylić twoje imię z inna dziewczyną?
I ty sie tak na to godzisz?
 
K

kinga_sc

Guest
To nie jest normalne! moze on ja kocha, moze kochal, a moze chcialby z nia byc... moze pogadaj z nimi wprost:)
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Porozmawiaj z nim w prost . Tylko najlepiej na trzeźwo . Ale zdaje mi się że to jakaś nie spełniona miłość jest , jeśli zna ja dłużej od ciebie to nie wiadomo co było kiedyś między nimi .
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Między nimi na pewno nic nie było, ją znam od podstawówki , powiedziałaby mi ...
Chyba czeka nas mało sympatyczna rozmowa ...
Ps. Ktoś zapytał czy się na to godzę... nie za bardzo, i on o tym wie ... po każdym takim "wybryku" dostaje ochrzan ... i nie powiem żeby mi łatwo po tym złość przechodziła
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Gdyby też mylił imiona braci, taty z wójkiem, matki z babką to rozumiem,że może faktycznie ma jakieś niedociągnięcia w pamięci itp.
Ale nie ma! Bo myli tylko imie Twoje i Twojej przyjaciółki.
To nie jest normalne...
on po prostu coś do niej czuje, nie przestaje z o niej myśleć...a to właśnie daje sie we znaki myleniem imienia.
Często ze sobą rozmawiają?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
hahaha, jakbym j t ak do kumpeli pomylił jej imie z jakim kolwiek innym to by się obraziła, a szczególnie jakbym pomylił z imieniem jej siostry :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ty naprawde chcesz żebym Cie zbanował? daruj sobie i ciesz się że dziś dzień litości
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Rozmawiają ze sobą głównie jak ona jest w Polsce... Czyli nie za często, niekiedy jakiś mail ... ale z nią wszyscy znajomi z Polski utrzymują w ten sposób kontakt
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Co nie znaczy, że wszystko jest ok i on do niej nic nie czuje...
Możesz się tłumaczyć, że go znasz itd. ale wierz mi na słowo. Niekiedy nam się tylko wydaje, że znamy daną osobę (abstrahując od tego, że nie da się nikogo poznać na wylot w 100%) a tu ZONK. Piszę to z własnego doświadczenia...
 

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
Rozmawiają ze sobą głównie jak ona jest w Polsce... Czyli nie za często, niekiedy jakiś mail ... ale z nią wszyscy znajomi z Polski utrzymują w ten sposób kontakt


to co to za kolezanka?? jakas sex bomba czy co ze kazdy z nia utrzymuje takie kontakty heh. aj wez zareaguj jakos bo to nie jest normalne zeby TWOJ facet mowil do Ciebie(a moze i nie do Ciebie) wymawiajac jej imie;/
 
Do góry