Pomyliłam Dni

Status
Zamknięty.

rozyczka999

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam prośbe. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy jeśli zaczynałam nową serie przyjmowania tabletek i powinnam zacząc je brać we wtorek, a pomyliłam dni i wziełam w poniedziałek, czy to ma jakieś znaczenie ?? Czy tabletka chroni mnie przed ciążą tak samo gdybym wzieła ją normalnie?? Licze na szybką odpowiedź bo bardzo mi zależy na tym. Pozdrawiam.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Czyli wzięłaś szóstego dnia, zamiast siódmego po skończeniu poprzedniego opakowania??
Jeżeli tak to wszystko bedzie ok tabletki bedą działać normalnie, poprostu skróciłaś sobie przerwe :) gorzej by było jakbyś sie spóźniła.
 

rozyczka999

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czyli wzięłaś szóstego dnia, zamiast siódmego po skończeniu poprzedniego opakowania??
Jeżeli tak to wszystko bedzie ok tabletki bedą działać normalnie, poprostu skróciłaś sobie przerwe :) gorzej by było jakbyś sie spóźniła.
Tak wziełam szóstego dnia zamiast siódmego. Dziękuje za szybką odpowiedź. Pozdrawiam
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Dobrze że za wcześnie niż zapóżno ;) Masz szczęście Różyczka i ćwicz pamięć ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
bedzie dobrze, przeciez nawet sama mozesz zmienic w ten sposob dlugosc cyklu, nic zlego sie nie dzieje
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Cytuje z ulotki moich tabletek ktore nazywaja sie Logest:
,,Mozna rowniez rozpaczac stosowanie preparau w 2. do 5. dnia cyklu ale wowczas przez pierwsze 7 dni przyjmowania tabletek nalezy stosowac dodatkowe metody antykoncepcyjne"

T wzielas nie pozniej a jeden dzien wczesniej ale raczej napewno to dziala rowniez i w drugo strone :) Takze badz spokojna i tylko zabezpiecz sie jeszcze np prezerwatywa i juz :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Hmmm.... to co zacytowałaś to raczej dotyczy pierwszego opakowania, ale nie kolejnych. Ja skracałąm sobie przerwe o dwa dni, bo chciałąm sobie na stałe przesunąć okres, bo mi wypadało najgorzej zawsze na weekendy i nie trzeba sie wtedy dodatkowo zabezpieczać.
Nie można chyba skrócić przerwy w braniu tabletek do 2 dni bo urganizm zareaguje jakby sie ich zapomniało i wtedy sie trzeba zabezpieczać. Ale jeżeli przerwa wynosiła 6 dni to nic sie dziać nie bedzie, tak mi lekarka gadała.
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
Też mi się wydaje że nic sie nie powinno stać :] Co prawda nigdy mi się nic takiego nie zdarzylo (mam swira na punkcie przyjmowania tabletek o czasie) ale lepiej za wczesnie niz za pozno :p
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja też jestem uczulona i przyjmuje obsesyjnie co do minuty :p
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
Pamietam że pewnego dnia obudziłam się nagle o 4.30 w nocy z czerwoną lampką że poprzedniego dnia nie wzięłam tabletki ... :] Na szczescie brałam o 20.00 wiec nie minelo jeszcze 12 godzin ... !!! Strach pomyslec co by bylo gdybym sie nie obudziła :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja kiedys w ogole nie wiedzialam czy wzielam czy mi tabletka spadla, no i nic wzielam nastepna nastepnego dnia i tak mi juz nie zalezalo, bo konczylam je brac
 
Status
Zamknięty.
Do góry