Pomużcie Prosze Z Niemca Przetumaczanie

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
OLSZTYN
tekst pierwszy:
mój przebieg dnia:
Godzina 7:00 wstaje potem jade do szkoły.Jak wruce do domu w południe jem obiad i odpoczywam.po godzinie 15 wychodze na dwór spotkac sie z kumplami.Wieczorem gram na komputerze.O godznie 18 jem kolacje.przed spaniem ogladam telewizje.godzina 22 ide spać.Rano wstaje i znów to samo.


teks 2
mój styl życia :
mój styl życia jest ciekawy.wjekszośc życia spędzam w szkole ale pużniej widuje się z przyjaciółmi.Czesto jeżdzimy na miasto.Dużo czasuspędzam przy komputerze i telewizji.W wakacje nad jeziorem często przebywam lubgdzieś wyjeżdzam zwiedzać świat. Uwazam że mój styl zycia jest spokojny i dobry.


musze to umieć napisac po niemiecku na poprawe semestru prosze żeby ktoś to prztumaczył bez błędnie. dzieku:cenzura:ęde wdzięczny.pozdrowienia
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
OLSZTYN
ej dobra pare błędów moze byc pliss niech kto to zrobi umre;/
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
OLSZTYN
ej no nie gadajcie że nikt tego nie umie zrobić!! niema żadnego bochatera??prosze niech ktos mi to zrobi bo beedzie zwała
 

niome

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
"druga strona lustra"
Mein Tagesablauf
Um 7.00 Uhr stehe ich auf, esse fruhstuck und ich gehe in die Schule. Um 12.00 Uhr esse ich das Mittagessen und ich ausruhe. Nach den 15.00 Uhr treffe ich mit meiner Freund. Am Abend spiele ich auf Computer. Um 18.00 Uhr esse ich Abendbrot. Dann sehe ich ich fern. Um 22 Uhr gehe ich nach schlafen.


Mein Lebensstil
Mein Lebensstil ist sehr interessant. Die Mehrheit meine Leben bin in der Schule, je nachdem. Dann sehe ich mit meine Freund. Sehr oft gehen wir hinter Stadt. Sehr viel Zeit verbringe ich auf Fernsehen und Computer spielen. Im die Sommerferien fahre ich ins Meer. Ich vile reise auf ganz Welt.
Ich glaube mein Lebensstil ist ruhig und gut. Ich mag mein Lebensstil.




p.s. gdybyś był ambitniejszy to te prace domowe mogłyby być dużo lepsze, wynika to z prostych zdań(są mało ambitne). więcej mnie nie proś o przetłumaczenie zdań, bo to bezsens.
miłych chwil w szkole gdy nauczycielka bedzie sie ciebie pytać co znaczą niektóre wyrazy...
powodzenia...to napewno nie jest idealne, i są błędy, ale jak bedziesz wiedział co dostaniesz za ta prace to napisz, bo jestem ciekawa.......buziole, pa
wisisz mi :D
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
Mein Tagesablauf
Um 7.00 Uhr stehe ich auf, esse fruhstuck und ich gehe in die Schule. Um 12.00 Uhr esse ich das Mittagessen und ich ausruhe. Nach den 15.00 Uhr treffe ich mit meiner Freund. Am Abend spiele ich auf Computer. Um 18.00 Uhr esse ich Abendbrot. Dann sehe ich ich fern. Um 22 Uhr gehe ich nach schlafen.
Mein Lebensstil
Mein Lebensstil ist sehr interessant. Die Mehrheit meine Leben bin in der Schule, je nachdem. Dann sehe ich mit meine Freund. Sehr oft gehen wir hinter Stadt. Sehr viel Zeit verbringe ich auf Fernsehen und Computer spielen. Im die Sommerferien fahre ich ins Meer. Ich vile reise auf ganz Welt.
Ich glaube mein Lebensstil ist ruhig und gut. Ich mag mein Lebensstil.
p.s. gdybyś był ambitniejszy to te prace domowe mogłyby być dużo lepsze, wynika to z prostych zdań(są mało ambitne). więcej mnie nie proś o przetłumaczenie zdań, bo to bezsens.
miłych chwil w szkole gdy nauczycielka bedzie sie ciebie pytać co znaczą niektóre wyrazy...
powodzenia...to napewno nie jest idealne, i są błędy, ale jak bedziesz wiedział co dostaniesz za ta prace to napisz, bo jestem ciekawa.......buziole, pa
wisisz mi :D

mam nadzieje ze sie niome nie obrazisz jesli sobie pozwole na maja poprawke :)

Uhr esse ich das Mittagessen und ruhe mich aus(szyk przestawny)
Nach dem essen um 15.00 Uhr treffe ich mich mit meinem Freund (w jego przypadku Freundin)
Spiele ich auf dem Computer.
Um 22 Uhr(....) nie ma byc "nach"
Die Mehrheit von meinen Leben verbringe.. ich in der Schule..
Nie wiem po co to slowo "je nach dem" tzn tak czy inaczej.. na koncu zdania
Dann sehe ich mich..
In den Sommerferien fahr ich ans Meer. Ich reise viel um die ganze Welt.
Sehr viel Zeit verbringe ich bei Fernsehn qucken und bei den Computer spielen
Sehr oft gehen wir in die Stadt

reszte jest dobrze:) chcialabym tylko wiedziec czy sama to pisalas bo u mojego nauczyciela moglabys dostac +3 albo 4.. brakuje tylko niektorych odmian wyrazow i szyku przestawnego..
Napisalam ta poprawke nie dlatego ze Cie krytykuje tylko dla tego zeby autor postu widział jak ma byc dobrze albo o Ty zebys zobaczyla jakie bledy zrobilas.. Tyle ze autor nie wiadomo czy bedzie nawet wiedzial co znacza po Polsku( nie obrazajac Cie ale skoro sam tego nie umiesz napisac to watpie zebys sie teraz nauczył chyba ze na korki pojdziesz) te zdania pozdrawiam :*
 

niome

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
"druga strona lustra"
jejku Dynamitka DZIĘKI! jak na mnie to jeszcze sporo pamiętam, ale tez sporo zapomniałam... :bag:
takie proste niekiedy błedy...
a to je nachdem, czyli chodziło mi o to że wiekszość tego życia co spędza w szkole zależy...jak nie pasuje to mozna wywalić,
a to "nach" przy godzinie 22, ?, to juz sama nie wiem po co wstawiłam.
:* dzieki, pozdrówki
 
Do góry