Pomozecie

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
wiec opowiem wam od początku bardzo ciekawa historia :Byłem na festynie w Sulkowicach to był 12 lipiec jakoś tak. Poznałem pewną dziewczynę o imieniu Asia sama podeszła do mnie zaczęła ze mną rozmawiać i zaczęlismy chodzic po tym festynie tanczylismy szukaliśmy mojej szwagrowej już szliśmy za rękę i na koniec odprowadzilem ja pod dom i dostałem wyczekiwana nagrodę pocałunek w usta chodź mówiła że nie robi tego na pierwszym spotkaniu.. Następnego dnia zaczęliśmy pisać ze sobą rozmowa była bardzo obiecująca, że coś z tego wyjdzie .. Zblizala się wielkimi krokami moja domowka zaprosiłem Asie ,ale mama niestety niepuściła ją .Była taka koleżanka co mówiła na nią, że jest dziwna potem po imprezie napisalem do szwagrowej co sądzi o Asi ona tak samo powiedziala, że jest dziwna nie pokoiło mnie to .Napisałem do Asi czemu ludzie mówią, że jesteś dziwna i się zaczęło tzn była wkurzona na mnie i napisałem do takiej beaty o której kończą zajęcia i powiedziała że o 15 patrzę na gg Asia jest dostępna o 13 no to fajnie .Pisze do mnie ,że czemu chciałem się z nią zobaczyć odpowiedzialem, że chce ją złapać a jeszcze jedno Asia klocila się potem z ta koleżanka co była u mnie na imprezie i przepraszałem tą kolezankę oczywiście prosiłem ją żeby zrobiła o mnie reklamę tzn powiedziala jaki jestem cool itp i w tej rozmowie na gg zapytała się mnie czy mi zależy ja nie chciałem się jej przyznać na gg wiec powiedziałem jej że : zależy mi na utrzymaniu kontaktu z nią ona aha spoko rozumiemxd. Nadszedł październik niestety mój pra dziadek zmarł, ale była to też okazja żeby się z nią drugi raz zobaczyć po pogrzebie się zobczylismy przeprosiłem ją kupując jej roze za swoje zachowanie powiedziala ,że to jej ulubiony kwiat i przyznałem się jej wtedy, że mi zależy na niej, ale tylko przez to ,że powiedziala mi ,że bardziej mi ufa niż mojej szwagrowej a moja szwagrowa to jest jej best friend i od tego czasu zapliła się lampka. Ona na tą wiadomosc się ucieszyła i tak rękami powiedziała jest jest potem następnie mieliśmy się zobaczyć 1 listopada ,ale nie wyszło rodzina była u niej i przełożyliśmy to na 11 listopada czyli spotkanie w Energy2000 a co najlepsze jeszcze stworzyłem dla niej piosenkę wiersze i kiedy byłem z nią w ene zobaczyliśmy się tanczylismy i było super, ale okazało się dziś patrzę na facebook i u jakiegoś Witka informacja, że jest w związku z Asia od 29 październik i proszę jak wy byście rozwalili ten związek i co robić ..? bo pierwszy raz się tak staram dla dziewczyny jak to się mówi chłopak nie ściana:) pomóżcie proszę;) będę wam mocno wdzięczny :)
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Musiałam przeczytać 3 razy, ale ok... coś zrozumiałam (na przyszłość - używaj proszę znaków interpunkcyjnych, bo normalny człowiek będzie raczej miał problemy z rozszyfrowaniem Twojego tekstu).

proszę jak wy byście rozwalili ten związek i co robić nie bo pierwszy raz się tak staram dla dziewczyny jak to się mówi chłopak nie ściana:)

Zanim będziesz chciał się z kimś wiązać - dorośnij.
Jak można chcieć 'rozwalić' związek? Bezczelne i nieodpowiedzialne. Możesz co najwyżej zasugerować tej dziewczynie, że coś do niej czujesz i jeśli nie zrobi to na niej wrażenia - odpuść sobie...
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
może rozwalić to Złe słowo.. hm przeszkodzić w tym ..może mieliście jakąś sytuację w życiu, że byliście z kims ,ale jednak ta osoba co się stara pokazała na co ją stać , zależy mi na niej naprawdę nigdy czegoś takiego nie miałem sorka za interpunkcje:/
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Nie mam nic do ludzi, którzy czasem przecinków nie wstawią, ale kropki? Ciężko się czyta, popraw to.

Historia, którą jakoś udało mi się przeczytać, wydaje się trochę dziecinna i pełna głupich błędów z Twojej strony.

Przykład :

nie pokoiło mnie to i napisałem Asi że czemu ludzie mówią że jesteś dziwna

Ja pier*ole. Dwie osoby to już od razu wszyscy? To jest ich opinia. Nie możesz na podstawie tego, co inni mówią, stwierdzać jaka jest. Musisz się sam przekonać, bo ona może być całkowicie inna w stosunku do Ciebie. Nie dziwię się, że była wkurzona.

spotkanie w Energy2000 a co najlepsze jeszcze stworzyłem dla niej piosenkę wiersze i kiedy byłem z nią w ene zobaczyliśmy się tanczylismy i było super

Po co robisz z siebie takiego wafla? W jaki sposób zasłużyła ona na "piosenkę wiersze" ?

przyznałem się jej wtedy że mi zależy na niej

To był Twój gwóźdź to trumny.

okazało się dziś patrzę na facebook i u jakiegoś Witka informacja że jest w związku z Asia od 29 październik

Jakbyś nie miał tego Faceboka, to byś o niczym nie wiedział. Skoro ona Ci o tym nie mówi, to droga wolna. Z drugiej strony na jej miejscu nie uznawałbym Ciebie za jakiegoś poważnego kandydata na chłopaka.
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
widzisz kiedy starasz się o dziewczyne zrobisz wszystko nawet taka piosenkę: http://www34.zippyshare.com/v/6777134/file.html (chce udowodnić jej że mi zależy na niej)już poprawiam interpunkcje:)
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
zależy mi na prawdę z całego serca a ten temat napisałem z telefonu
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Mogłeś jej nie mówić co się dowiedziałeś od innych ludzi na jej temat. Zwłaszcza, że nie do końca były to pozytywne opinie. Zapytaj się jej w prost czy to prawda co pisze ten Witek. Jeżeli przyzna, że są razem to chyba nie masz co do niej startować. Na pewno jej się podoba taka sytuacja, że ma dwóch. Pomyśl sobie też, że jak raz gra na dwa fronty to jaką masz pewność, że jak odejdzie od tamtego dla Ciebie to znowu nie znajdzie sobie kogoś dodatkowego. Życie już jest takie pop****, że nigdy nie wiadomo co zrobić by było dobrze.
 

zlosliwieurocza

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
[sub]Daj sobie z nią spokój,wiem że to może brutalne ale taka jest prawda. Jeśli dziewczyna nie mówi ci wprost jakie ma oczekiwania wobec ciebie,to znaczy że nie jest zainteresowana i choćbyś stanął na głowie to nic to nie da. Mówisz że znasz ją od wakacji i dawałeś jej jasne sygnały a ona na to konkretnie nie zareagowała to nic tu nie zrobisz.Do miłości potrzeba dwojga ludzi,niestety w pojedynkę nic nie zdziałasz.Postaraj się zapomnieć i poszukać nowego "obiektu westchnień"-takiego które odwzajemni twoje uczucie.powodzenia:)[/sub]
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
właśnie to jest dla mnie strasznie trudne ;/ bo to jest taka pierwsza kobieta , która to we mnie obudziła , ale widzicie zapomniałem wam coś dodać na początku mówiła mi już na festynie ,że nie jest łatwa i trzeba się o nią starać a potem na gg że mam :cenzura: charakter itd
 

zlosliwieurocza

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ale ona się kłóci sama ze sobą,mówi że nie jest łatwa a pisząc z toba dowiadujesz się że jest w związku.wiesz co,najlepszym rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa z nią,niech sie wreszcie ustosunkuje co do twojej osoby.Powiedz jej że cierpisz z tego powodu i nie wiesz cały czas na czym stoisz,jeśli będzie zaintereesowana to myślę że powinna w jakiś sposób zareagować:)
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
i na to czekałem :D na jakąś sensowną odpowiedź:D a co jeszcze reszta może powiedzieć??
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
myślę żeby się z nią zobaczyć w tą niedziele albo 24 w ene ale jednak szybciej to będzie w nd ;) ale troszkę przekręciłaś bo sam zobaczyłem wczoraj na fc u tego Witka a nie , że mi powiedziała ..
 

zlosliwieurocza

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
No ale to bez znaczenia czy od niej czy od kogoś innego,ważne że taka informacja do ciebie dotarła.Spotkaj się,porozmawiaj koniecznie szczerze i powiedz co czujesz
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
i właśnie tak zrobię bo bez czynne siedzenie nic nie da
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
spoko napisze wam co i jak gdy tylko się z nią spotkam :) miejmy nadzieję że bóg będzie mi sprzyjał:))
 

alooka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
71
Punkty reakcji
2
Wiek
13
Miasto
Dubaj
powiedz woz albo przewoz, nie pasuje to dziekujemy i tyle. Zmadrzeje to sama zacznie merdac ogonkiem do ciebie
 
Do góry