pomożcie

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
Wczoraj dostałem taką wiadomość od dziewczyny z którą się spotykam i która mi się podoba:


W żywym ogniu niełatwych pytań topimy plany
i sami nie wiemy po co chcemy przeczytać cały scenariusz.
Szukamy błędów, przewidujemy najgorsze,
że nie dojdziemy do happy endu, a to dopiero początek.
Tyle przed nami. Po co się pytasz na starcie co będzie z nami
i nawet jeśli to życie zna już odpowiedź będzie dużo ciekawiej, gdy teraz nic nam nie powie


Jak mam to rozumieć??? pomóżcie
 

plompek

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
To teks z piosenki Sylwia Grzeszczak & Liber - Co z nami będzie.

Mi sie wydaje że ma dziewczyna wątpliwości ale pokaż mi która dziewczyna nie ma wątpliwosci, poprostu nie da sie ich zrozumieć :mruga:

Jeśli ma -naście lat albo jesteś jej pierwszym lub pierwszym facetem po tym który ją poprzednio skrzywdził to napewno ma wątpliwośći. Potrzeba czasu a ty musisz jej pokazać że dobrze zrobiła zgadzając sie być z Tobą
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Chyba też mi sie tak zdaje . Czegoś sie wyraźnie obawia .Może kiedyś przeżyła jakieś rozczarowanie lub zawód miłosny , kto wie i teraz boi się związku .Ale z tego co wyczytałem to nie jest pewna do ciebie a twoim zadaniem jest przekonać ja do siebie .Musisz sie do niej jakoś zbliżyć i przede wszystkim rozmawiać , bo rozmowa to połowa sukcesu .
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
tak szczerze to cieżko ją troche rozszyfrować. Mówi co innego niż robi i nieraz nie wiem o co jej chodzi. Za rok kończy 18 lat i wczesniej była z chłopakiem rok więc moze naprawde ma jakieś złe doświadczenie. Próbuje ją do siebie przekonać ale poki co mi to nie wychodzi.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Ja bym to zrozumiala ze ona nie wie jak sie wszytsko ulozy.
Ale najlepiej jej zapytaj c chciala przez to powiedziec.
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Ja rozumiem to tak, że ona woli nie robic nadziei. Chce żyć z dnia na dzień i zobaczyc co będzie dalej.
 

kaś-kat

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Crewe UK /Szczecin/
A ja rozumiem to tak, że fakt nie jest pewna co do Ciebie, ale chce jakoś zdobyć tą pewność więc wcale też nie chce zrezygnować z Ciebie i tego co Was czeka... chce nauczyć się żyć chwilą a nie wciąż zaglądać za siebie.
 

Degustator

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brooklyn Zoo
nie wiem ale wydaje mi sie ze mi bardziej zalezy na tym wszystkim niz jej.
Gdy rozmawialem z jej przyjaciółka to powiedziala mi ze ta ona chce ze mna krecic ale jeszcze nie chce ze mna byc (niby tak jej powiedziala)
Poza tym gdy chcem sie spotkać z nia sam na sam ona mowi ze poki co to nie ma sensu i chce sie spotykac tylko w towarzystwie jej przyjaciolka i tej przyjaciolki chlopakiem
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
trudno powiedziec co miala na mysli....moim zdaniem jedynie Ty mozesz do tego dojsc....wiesz jaki ma stosunek do Ciebie, jakie oczekiwania...jak sie zachowuje i czego by chciala...pomysl nad tym co cI ostatnio mowila, albo co Ty jej powiedziales na temat "WAS". MOze dales jej do zrozumienia, ze chcialbys wiedziec jak to sie dalej potoczy...to Ci odpowiedziala...albo ona ma watpliwosci, boi sie nieznanego ale pomimo tego chce sprobowac....bo takie wnioski mozna wyssnuc czytajac ten tekst..wez poprawke rowniez na to, ze to tekst piosenki...wiec nie wsyztsko musi byc "wyjete z jej ust" moze chciala cos przekazac ale nie dokladnie to....tylko chciala wskazac na pewien problem, myslac ze zauwazysz ze to utwor ...moze przesluchaj calego kawalka i pomysl nad waszymi osttanimi rozmowami a dojdziesz do tego.... Jezeli nie uda sie to radze wprost zapytac co dokladnie chciala Ci przekazac.
 

err.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
lbn.
haha jak widac kazdy interpretuje inaczej ;) po prostu najłatwiej zapytaj ' co autorka miała na myśli' z powodu wielowątkowości interpretacji ;d ;)
 
Do góry