pomóżcie..!

monisiaa16

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
hej;* mam problem..;( jestem z moim chłopakiem już 2 lata na początku wszystko było w porządku cieszyliśmy się z tego że jesteśmy ze sobą a teraz tak już nie jest;( to znaczy ja nadal wiem ze chce z nim być i że go kocham ale on ma cały czas jakieś głupie myśli że mnie nie kocha, że wcale nie chce ze mną być, że chce być wolny, a jak ja mówię ze to koniec to wtedy cierpi i nie wie co ma robić :( właśnie niedawno się rozstaliśmy no ale on do mnie napisał ze żałuje i że chce się spotkać no i jak już się spotkaliśmy i się zeszliśmy to on wtedy myśli ze zrobił błąd <_< powiedział mi ze niby wie że mnie kocha ale przez te myśli to nie wie co jest już prawdą. Błagam dajcie mi jakąś radę co z tym zrobić bo nie chcę się z nim rozstawać bo go naprawdę bardzo kocham.. :(
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
To on jakiś lewy jest nie wiem to takie ciągle przepraszanie Cie mu sie podoba po mimo ze juz wie że zrobił źle nadal tak robi <ciekawe> jak taki żartowniś z niego to niech cierpi nie ma to jak terapia wstrząsowa :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
To on jakiś lewy jest nie wiem to takie ciągle przepraszanie Cie mu sie podoba po mimo ze juz wie że zrobił źle nadal tak robi <ciekawe> jak taki żartowniś z niego to niech cierpi nie ma to jak terapia wstrząsowa :)
Popieram.
Zrób tak,żeby kolesiowi zrobiło się miękko między nogami .
Nie pokazuj mu ,że jesteś na każde jego zawołanie,że może z Tobą tak pogrywać.
Pokaż mu swój charakterek.
 

Dorcia2614

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Złotów
Popieram.
Zrób tak,żeby kolesiowi zrobiło się miękko między nogami .
Nie pokazuj mu ,że jesteś na każde jego zawołanie,że może z Tobą tak pogrywać.
Pokaż mu swój charakterek.

Dobre :D

Ale mozy by wystarczyla rozmowa w ktorej byscie sobie wszystko wyjasnili ???
Moze bys sie wtedy dowiedziala jak jest naprawde ???
Moze warto sprobowac ???
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Powiedz mu, żeby w końcu się zdecydował ... On w ogóle jest świadomy, co robi? Powinien się zachowywać porządnie, a nie jak dziecko. I jeszcze do tego po 2latach ... Ja go nie rozumiem, poprosiłabym go o jakieś przemyślenie całej tej sprawy.
 

asioczek

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z komputera
witam
ja uważam ze powinnaś się mniej z nim widywać, grać bardziej rozchwytywaną i niedostępną , znaleźć sobie jakieś hobby albo zacząć coś ćwiczyć:) myślę że nie zaszkodziłoby też zmienienie czegoś w sobie typu nowy styl, fryzura czy inny makijaże:) noo i najważniejsze a najtrudniejsze-żeby zrobic to subtelnie ale dobrze -musisz wzbudzić w nim zazdrość.. a tak poza tym to jak już ktos pisał on jest troszke lewey - egoista z jednej strony szczery ale z drugiej jak można tak myśleć, my świadomi ludzie mamy wpływ na nasze myśli i potrafimy je kszta ltować dlatego nie wiem czemu on opowiada coś że "przez te myśli " ble ble.. tu może też chodzić o coś innego ale na razie nie myśl o tym.. zrob tak jak Ci mówię, nie wykładaj za bardzo mu jak bardzo go kochasz i jak Ci dobrze.. nie otwieraj sie -subtelnie się wycofaj z tego zaangażowania świadomie i on wtedy podświadomie wyczuje że mógłby Cie stracic a Ty taka atrakcyjna przecież jesteś (tu ta nowa fryzura, hobby, wiecej czasu z kims znajomym spedzaj) , myślę że to podziała.. trzymam kciuki , wiem co to znaczy kochać kogoś ze wszystkich sił : pozdrawiam
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Jak juz ktos wczesniej napisal, musisz pokazac ze masz charakterek.
Nie badz na kazde zawolanie, on mysli ze jak z Toba zerwie,
to potem w kazdej chwili moze do Ciebie wrocic.

Pokaz ze tak wcale nie jest, ze on nie moze sie tak wahac,
bo przeciez rani Twoje uczucia.
Pokaz mu na co Cie stac, ze niech sie wkoncu zdecyduje co czuje,
bo jezeli bedzie dlugo zwlekal to wszystko straci.

Jak przyspieszysz troche tempo, jak pokazesz ze to nie zabawa,
to on sie zmobilizuje i wkoncu zobaczysz czy on Cie kocha i naprawde sie tym przejmuje,
czy on tylko z Toba pogrywa.. ;)
 

AGAta777

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Wielkopolska
hmm... popieram ze musisz pokazac swoj charakterek! wiesz mialam podobnie tylko ze do mojego zwiazku dochodzily klotnie jeszcze! ale ty jestes za dobra dla swojego chlopaka bo on to wykorzystuje i wie ze jak z nim zerwiesz to zawsze moze wrocic do ciebie bo masz tak dobre serce! ja tez tak robilam i co mi to dalo nic! zrozumialam ze nie ma co tego przeciagac pomimo milosci i zerwalam teraz wiem ze dobrze zrobilam! ty tez jakos rozwiaz swoj problem najlepiej wystaw go na probe! bo przeciez on nie moze caly czas ci tak robic to meczy!
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ale to w kazdym zwiazku sa klotnie.. nie tylko u was..
wlasnie jakby klotni nie bylo, to byloby cos nie tak.(;
 

asioczek

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z komputera
moj byly powiedział ze nie wróci do mnie bo za dużo się kłucimy.. wiesz co mi mama na to powiedziała i to są mądre słowa bo z obserwacji nawet to wynika : " tam gdzie nie ma kłutni tam nie ma miłości" glowa do góry
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Boże.
Naprawdę niektórzy faceci to głupki;/
 
Do góry