Pomozcie.......

N

niunia_gdynia

Guest
Siemka !!!

Jestem tutaj poraz pierwszy i mam jedno bardzooooooo wazne pytanko:czy podczas pierwszych dni miesiaczki można zajść w ciąze jeżeli kocham się z moim chłopakiem i ma on wytrysk wewnątrz mnie???Czy wogle podczas miesiaczki mozna zajas wq ciaze czy nie????????prosze pozmozcie................... :)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
NIE powinno sie zajsc w ciąze ale zawsze są jakies WYJĄTKI od reguły....... Generalnie jednak są to dni nie płodne
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
U dziewczyn o reguralnej 28 dniowych cyklach okres niepłodny wystepuje od 1 do 9 dnia cyklu oraz od 18 do 28 dnia. Zawsze trzeba pamietac ze owulacja moze wystapić troche wczesniej lub troche później.
Jeśli dziewczyny maja niereguralne cykle miesiaczkowe nie da się ustalić kiedy sa dni niepłodne.
Podczas miesiączki istnieje ze zajdziesz w ciaze. Tylko kochanie się podczas miesiączki jest niehigieniczne. :p
 

waris

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
to zależy od 1- regularność i 2-długość cyklu. trzeba zaznaczyć, że plemniki po wytrysku żyją jeszcze dosyć długo.
i kochanie się podczas pierwszych dni @ raczej nie należy do higienicznych i przyjemnych... takie jest moje zdanie.
 
Do góry