Pomóżcie Zrozumieć

Status
Zamknięty.

psotka1988

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ajć .. no więc.. zaczęło się od zwykłych rozmów na jednej ze stronek internetowych przeznaczonych dla młodzieży i nie tylko .. potem przeszliśmy na gg .. On miał dziewczyne .. Po jakimś czasie ona go zostawiła.. powiedziala że nie mogą być razem, bo ona czuje sie przy nim choćby skrępowana .. ale tylko wtedy, jeśli są razem, czyli są parą.. bo jak opowiadał.. kiedys zaprosila go do siebie na film.. tak po przyjacielsku.. ale film zszedł na drugi plan .. i jakoś nie czuła skrępowania.. teraz nie są już razem.. ale ja do tej pory nie potrafię tego zrozumieć... czy ktoś mi może wyjaśnic o co chodzi.. dziewczyna będąc z nim jako para się go rępuje a jak z nim nie jest.. to jest niby "wszystko ok" i juz wtedy znika całe krępowanie się .. :smutas: chce to zrozumiec.. bo to w koncu mój przyjaciel..a ani ja , ani on nie potrafimy się w tym połapać :eek:
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Konina :D
no wiec ona chyba jeszce nie dorosła do związku może musi go bardzo dobrze poznać ale tlko jako kolea i koleżanka może później coś wiecej ... liczy się czasss
 
K

Kotecek

Guest
Ajć .. no więc.. zaczęło się od zwykłych rozmów na jednej ze stronek internetowych przeznaczonych dla młodzieży i nie tylko .. potem przeszliśmy na gg .. On miał dziewczyne .. Po jakimś czasie ona go zostawiła.. powiedziala że nie mogą być razem, bo ona czuje sie przy nim choćby skrępowana .. ale tylko wtedy, jeśli są razem, czyli są parą.. bo jak opowiadał.. kiedys zaprosila go do siebie na film.. tak po przyjacielsku.. ale film zszedł na drugi plan .. i jakoś nie czuła skrępowania.. teraz nie są już razem.. ale ja do tej pory nie potrafię tego zrozumieć... czy ktoś mi może wyjaśnic o co chodzi.. dziewczyna będąc z nim jako para się go rępuje a jak z nim nie jest.. to jest niby "wszystko ok" i juz wtedy znika całe krępowanie się .. :smutas: chce to zrozumiec.. bo to w koncu mój przyjaciel..a ani ja , ani on nie potrafimy się w tym połapać :eek:


dobre pytanie poprzednika na poczatek powtorze znasz go z reala ?? a co do odpowiedzi na twoje pytanie wydaje mi sie ze ta dziewczyna nalezy do grupy osob ktore sa jeszcze duzymi dziecmi i same nie wiedza czego chca od zycia i od zwiazku :) ale to moje zdanie nie znam zadnej ze stron tej sprawy ale taki wniosek nasuwa sie sam przez sie :)
 

psotka1988

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no wiec ona chyba jeszce nie dorosła do związku może musi go bardzo dobrze poznać ale tlko jako kolea i koleżanka może później coś wiecej ... liczy się czasss


No więc odpowiedź brzmi tak, znam go z reala .. gdybym nie znala to raczejbym nie uwierzyla...
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
bycie z kims w związku naprawde może krępować. też tak miałam. może ona po prostu nie chce się bawićw jakieś zobowiązania, tylko być z nim, z nim nie będąc...
 
K

Kotecek

Guest
Wedlug mnie tak jak zreszta pisalam juz wyzej ta dziewczyna nie dorosla do dojrzalego zwiazku jest zbyt dziecinna twoj przyjaciel powinien dac jej dorosnac albo poszukac sobie nowej dziewczyny ktora bedzie dojrzala juz do takiego zwiazku :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry