pomozcie znalezc firme gorsetu dody z sesji z playboya:)

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
tak jak w temacie poszukuje informacji na temat "gorsetu dody" :D bez kitu ale nieziemsko mi sie spodobal i chetnie bym sobie kupila tylko problem jest taki ze nie moge nigdzie znalezc takiego. pozdraiwam i czekam na ratunek :)) tutaj daje link jak wyglada gorset!

tylko zdjecie powyzej 18 lat!
pochodzi z magazynu dla doroslych!!

dziekuje z gory za pomoc:)) BB)
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
no gorset fajny ogolnie uwielbiam gorsety , ale zdjecie jest czarno biale wiec ciezko sie dopatrzec jaka to moglabyc firma , jedno jest pewne z pewnoscia droga.. , ps strasznie dode wyszczuplili na tych zdjeciach..
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
;/ zawsze ja wyszczuplaja i wydluzaja jej nogi:D
niekoniecznie drogi bo zauwazylm ze ona wcae nie codzi w drogich ciuchach!!
ma duzo rzeczy haha z new yorker'a!!! ostatnio miala franca fajny gorset na gwiazdy tancza na lodzie;/;/;/;/ szukam po allegro i nie moge znalezc. a jesli chodzi o ten gorset to to bedzie zwykly satynowy mocno usztywnioy cos na wzor gorsetu na reklamie vichy tylko tam jest taki na szyi:D zalaczam zdjecie "dluuugich nog dody" :D:D:D:D ja tam na nia nie narzekalam ale ostatnio zachowala sie tak prostacko w GTNL! :D pogubila sie:D:D:D bez kitu
 

Attachments

  • kko.JPG
    kko.JPG
    31,7 KB · Wyświetleń: 203

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
no gorset fajny ogolnie uwielbiam gorsety , ale zdjecie jest czarno biale wiec ciezko sie dopatrzec jaka to moglabyc firma
1. gorset jest biały więc to zdjęcie nie zmienia jego koloru :p
2. nie sądzę by sfotografowali metkę z nazwą firmy :p
 
Do góry