pomóżcie zapomniec

Status
Zamknięty.

gloom

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
no ale na domiar zlego on twierdza ze to my jestesmy niezdecydowane:)
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
nika napisał:
potraktuj go troche z gory

a wtedy on zwróci na Ciebie uwage. bo wiesz faceci bawia sie z nami w ktoka i myszkę. Ciesza się gdy się nimi interesujemy, a gdy tak nie jest to oni chcą zwrócić na siebie naszą uwage....
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
no moze to traktownie z gory to tez sposob.......w koncu faceci maja dziwna psychike... :) Faceci lubia zdobywac wiec daj mu sie zdobywac..... :p
 

asik1984

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
39
no i poszłam dzis na uczelnie.. i totalnie go olewałam... i wiecie co.... je wiem ze to był tylko jeden dziń i ze moze sobie cos ubzdurałam...ale poszłam do budy z takim chamskim nastawieniem wobec jego osoby.. tak własnie sobie pomyślałam ... nie moge Cie mieć - trudno... wóz albo przewóz... nie lubie sie z nikim dzielić... trudno...jakoś to przezyje... i było mi łatwiej przetrwac... w ogóle jakoś nawet nie bładziłam wzrokiem po sali zeby sprawdzić co robi... jakoś zapomniałam ze w ogóle dzielil ze mną te samą przestrzeń... moze i tak jest łatwiej... i to nie jest wcałe tak ze sie oszukuje... ze sobie cos wmawiam... tak mi było jakoś dzisiaj dobrze:D:D:
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
SieMka :( NiOm SmUtNy TemAcIk ;( WiesZ CiO Ci PoWiEm Mam teN SaM PrObLEM Po PrAWiE 3 LatAch KoNiEc... NiE UmIeM SoBiE Z TyM PoRaDzIc ;( Nie umieM ZaPoMnIec :( To JesT OkrOpNe... CaLy CzAs o NiM MySLe...A NaJgOrSze jesT To Ze On chOdszi DoteJ saMej bUdY Co Ja...I JaK Go WiDze Np. Z InnYmI LasKaMI To Od RaZu PoJawiAjA SIe LZy W OcZaCh...CzasEmNAweT MySle SoBiE Ze Nie DaM RadY I Nie PoRadZe SoBie Z Tym SyTsKIm ;( :zalamany: :zalamany: :zalamany:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
asik1984, gratulacje, dobrze zrobilas, i cos mi sie wydaje ze po jakims czasie oczki mu sie otworza, i serduszko tez. :rotfl:
 

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
też jestem zdania że zapomnieć się nie da... można jedynie przywyknąć i pogodzić się.. ale zapewniam, że wiem o czym mówisz ... a wspomnienia są najgorsze, najbardziej bolesne :(
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
miło jest powspominać te przyjemne chwile ale od razu chce mi sie płakać że kiedyś było tak wspaniale...może kiedyś zapomne...

"A wspomnienia spać nie dają i po głowie się tułają..."
 

RoMMiE

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Miasto
B-tów
Też uważam że: "Wspomnienia spać nie dają i po głowie się tułają..." bardzo ciężko jest mi zapomnieć, zapomnieć że kiedyś było inaczej. Że On nie był mnie wart, że nie zasługuję na niego...Wspomnienia są czasem męczące... ale też i miłe..
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
Chyba was rozumiem..przeciez trudno w jedna chwile zapomniec i przekreslic wszystkie cudowne chwile ktore razem spedzilisci.....pierwszy wasz pocalunek, wjscie do kina, .ach.sie rozmarzylam.... :p
 
A

Anonymous

Guest
ehhh rozstanie,zawiedziona milosc chyba wiekszosc z nas to przezyla ja rozstalam sie z chlopakiem po 7 latach bycia .... i to nie z mojej winy po prostu postanowil znalezc sobie mlodsza i znalazl tylko lecial na 2 fronty zerwalam z nim potem zalowalam to bylo ponad 2 lata temu cierpialam cholernie nie moglam spac,po nocach plakalam a jak slyszalam nasze piosenki to juz wogole sie rozklejalam potem widywalam go z nia i to bylo najgorsze a teraz juz jest ok choc w serduszku nadal jakas czesc jego jest ale teraz wiem czas leczy rany ...... na wszystko potrzeba czasu by zapomniec i nie cierpiec :)
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
o Boshe po siedmiu latach...... :zdziwko: przerazilam sie........wychodzi na to ze niczego nie mozna byc pewnym :|
 
A

Anonymous

Guest
dokladnie to byla 1 miłość i potem juz po 3/4 latach sądziłam a nawet bylam pewna że ostatnia ..były zaręczyny i wogóle szkoda gadać ja chcialam on chyba juz potem nie a jak wiadomo nic na siłę choc nie powiem chcialam walczyc ale po co nie warto bylo....
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
czarnulka23 napisał:
po 7 latach bycia .... i to nie z mojej winy po prostu postanowil znalezc sobie mlodsza i znalazl tylko lecial na 2 fronty
OJ FACECI ; FACECI MY DLA WAS WSZYSTKO A WY DLA NAS !!!!!!!!! :zdegustowany:
 

Dorotka

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
196
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina Oz
No tak to racja Tom......kobiety tez nie sa swiete........powiedzialabym ze nawet bardzo dobrze doruwnuja facetom.... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry