Pomóżcie wybrać prostownicę

Nieodkrytaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
To tak .
Mam taki problem iż moja stara prostownica mi się znudziła, bo tak prostuje włosy, że za ok. 2 godz się wywijają niestety ;/
Więc mam nadzieję, że dacie mi jakąś propozycje właśnie odnośnie prostownicy.

Zależy mi na tym by
- nie była zbyt droga. max. do 300.
- by można nią było swobodnie kręcić loki ;]
- by najniższa temp. była 130 stopni, Ponieważ jak czytałam odnoście np. Remington 1051 opinii. To tak dziewczyna pisała, że ma delikatne i cienkie włosy i, że jak prostuje na najniższej tam akurat jest 150 stopni to sie tak jakby dymią aż te włosy. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. . . Chyba, że ktoś ma takie włosy cienkie jak ja i ta dziewczyna i prostował normalnie nawet na wyższej niż 150 stopni. . .
- i oczywiście chłodne końcówki czy jak to tam się pisze . ..

Chyba już wszystko napisałam co chciałabym mieć w prostownicy :)
tzn. oczywiście musi super prostować włosy ;)


I jeszcze mam takie pytanie .
Odnośnie remingtona jeżeli miałabym się na ta firmę decydować ...
Która z tych najbardziej wam się podobo i opłaca się kupić, a może ktoś z was ma którąś z nich i mi powie wszystko o niej ? :**

Remington S1031 dwie pierwsze jak czytałam chyba nie mają blokady temp. co może przy prostowaniu włosów przeszkadzać, iż można nie chcąco zmienić temp. na inną.
Remington S1041
Remington S1051 tej chyba nie można używać na mokre włosy ;< .
Remington S8102 ta jest extra(na mokrych włosach można prostować).Tylko ta temp. mi się nie podoba najniższa. A tak wgl. to można kręcić nią włosy? !
Remington S9810 podobnie jak wyżej. to samo pytanie + czy ją można na mokre włosy ?



Z góry dziękuję za odpowiedzii :*** .
I proszę o szybkie odp. ponieważ zbliża się Wigilia ; )...
 

Czarnulaa22

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
na splendore jest prostownica jaguar w dobrej cenie i temperaturą grzania od 80 stopni, jednak mi się bardzie podoba prostownica laserowo-turmalinowa ale nie mieści się w Twoim opisie bo kosztuje 340 zł ale jest cudna;)
 

Attachments

  • prostownica.jpg
    prostownica.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 45

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
mam tą prostownicę http://remington24.pl/sklep/prostownice-do-wlosow/prostownica-do-wlosow-z-powloka-ceramiczna-remington-s9904.html jest świetna. Zapłaciłam ok. 170 zł, świetnie prostuje włosy dzięki ruchomym płytkom, najniższa temperatura to 140 stopni. Nie można nią prostować włosów mokrych, jednak i tak nie polecam prostowania na mokro innymi prostownicami :) no a w zestawie masz 4 klipsy do włosów i grzebień co ułatwia pracę nad włosami :) pozdrawiam
 
Do góry