Pomozcie Wybrac Kombi Tdi Do Ok.15-18 Tys

beavisek

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
JEstem na kupnie wiekszego samochodu (rodzina sie powiekszyla )
Zalezy mi zeby to byl TDI i kombi. Wiadomo ze chcialbym zeby byl jak najnowszy np z 2000r ale moze byc max 10-letni.
Aha moze byc istotne ze mam prawie 2 m wzrostu wiec chialbym nim wygodnie jezdzic

Na oku mam takie marki
Ford Focus i Mondeo
Opel Omega ew.Vectra
Volvo v40 ew. V70
Toyota Avensis
Mazda 626
Volkswagen Passat

Sklaniam sie do Volvo v40 lub V70 ale nie wiem jakies sa plusy i minusy

Prosze o porady bo nie wiem jak sie maja koszty eksploatacji..

dzieki z gory za wszsykie porady
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nigdy nie Mazde bo są awaryjne ( kilka przypadków), na Awensisa to cie nie stać.Ja bym wyszukał Passata takiego 96/97 albo któregos Opla starsza Omege albo nowszą Vectre ( ja chyba do roku 2000 kupisz).Volva sa fajne i nie psuja sie ale jak dla ciebie to tylko V40 bo V70 droga w ekspalatacji.Jak ja bym mial kupowac zastanowilbym się nad Peugotem 406.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
ale 406 to nie TDI tylko HDI a to spora różnica w budowie silnika.
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem Passat TDI to by był dobry wybor tylko kradną je tak ze bania mała silniki są dobre i mocne miałem okazje takim jezdzic komfort jazdy tez dobry lub Mondeo to tez fajna fura wogóle wnetrze jest :cenzura: dieslem jeszcze niemiałem okazji jezdzic wiec nic niemoge powiedziec na temat silnika ale ogólnie furka jest wy***sta
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Ja bym się zastanowił nad ta omega , tylko trzeb uważac an brzeiek
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Szczerze? Chyba wszystkie pozostałe późniejsze i wcześniejsze im wyszły 3y razy bardziej niż ten.
Pali dużo, jest dośc awaryjny, ma bardzo delikatna turbine i wiecznie ciaknaca pompe
co do awaryjnosci to sie zgadzam bardzo czesto cieknie jeszcze z uszczelki pod głowicą no i w omedze jest słabszy niz w bmw o kilkanascie km no a spalanie jako takie przy spokojnej 7-8 litrów to moim zdaniem niedużo
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
To się sam musisz zdecydować każde auto ma plusy i minusy....
VolVo to tak jak się mówi to tak ładnie brzmi i tak słychac w tym pewną klasę.Omega ładny samochód ale dużo stracisz na niej jak bedziesz chciał sprzedać ...Passat jak dla mnie to jakoś się nie podoba i wogóle bardzo dużo passatów jeździ wszędzie ..na mazda to nie wiem nie znam sie na mazdach jakos nie miałam okazji jeździć takim autkiem i Ford w zasadzie słyszałam że fordy nie są najlepszymiautami....To chyba wszystkie... Ja bym wybrała jednak to VolVo ....
Ja tam się nie znam bardzo więc moge się mylić to nie krzyczcie na mnie bardzo;)

Kup se BMW 6 i bedzie cool :D
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
No wiesz, porażających osiągów to też nie ma, wiec żeby tempa dotrzymac trzeba było trochę bardziej gaz przyciskac - zresztą od tego on jest.
 

Dawid8888

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
v40 to bardzo fajne aftko jego plusy to solidnosc, niezawodnosc,dobre wyposazenie i oczywiscie prestiż i styl marki volwo to jest to alto niejest altem popularnym wiec niejezdzi ich duzo po naszych ulicach i to jest plus bo fanatycy cudzej wlasnosci niesa zainteresowani :) wnetrze volwo jest dosc przestronne i dobrze zaplanowane i oczywiscie dobrze wyposazone.Jest tez droga strona medalu czyli minusy najwieksze to dosc drogie czesci orginalne mozna ratowac sie zamiennikami ktore tez sa dobrej jakosci drugi minus to dosc slaby silnik jak na takie kombi ale moc chyba niejest ci potrzebna jezeli ma byc to aftko rodzinne to te 90 konikow starczy. opinja uzytkownikow o tym aftku jest dobra wiekszosc z nich jest zadowolona i to chyba jest wazne ze ałtka sprawuja sie dobrze moim zdaniem jest warte swej ceny


niejestem fanem volwo ale to fajne aftka.jak juz zakupisz to chociesz sie pochwal i powiec jakie wrazenia masz czy ci sie podoba czy nie ;)

tu sa opinie uzytkownikow




http://www.autocentrum.pl/oceny_aut/Volvo_V40.html
 

Attachments

  • C1862300_1.jpg
    C1862300_1.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 32

aska775

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Osobiscie polecam Volkswagen Passat jest to suuper samochodzik :eek:k:
 
Do góry