pomożcie w zbijaniu wagi!

ciach1990

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
witam mam 172 cm wzrostu i ponad 80 kg;/ mam 19 lat jestem chłopakiem:) chciałbym schudnąć w jakiś sposób mozliwie najszybciej;) prosil bym o pomóc:) jakąś diete? ćwiczenia(typu bieganie itp bo na silownie sie nie wybieram) ewentualnie jakieś suplementy diety które mogą pomóc spalać lub odżywki zbijające wagę:) prosze o szybką pomoc:)
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
dieta proteinowa - wklikaj w google, początkowo wydaje się monotonna, ale to w niej dobre, że poza tym co jesz niczym nie musisz sie martwić, bo możesz jeść wskazanych produktów dowolną ilość w dowolnych porcjach i o dowolnych porach
 

miszczunio

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
96
Punkty reakcji
3
Wiek
33
ja polecam dużo ruchu i większy umiar w jedzeniu, a będzie dobrze ;)
 

sołtys

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Gdańsk
najlepsza dieta to ŻM - "żryj mniej" (albo ŻP - żryj polowe)
- ja ja zacząłem stosować i na prawdę działa :) a tak na poważnie to żadne diety nie mają sensu jeżeli nie dołożysz do tego ruchu - rower, bieganie
 

dzwiedz

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
samym siedzeniem na :cenzura:e i ewentualnie nie jedzeniem nie schudniesz jeśli nie lubisz biegać siłowni to zainteresuj się jakimś sportem koszykówka piłka nożna tam jest trochę ruchu a do tego pokopiesz albo porzucasz sobie piłę jeśli nie to zostaje basen ale bez ruchu mało zdziałasz co do jedzenia praktycznie zero ziemniaków i chleba nie mówiąc już o fast foodach a tak po za tym niej smażonego i będzie dobrze ja przy 6 godzinnym wysiłku ale naprawdę wysiłku razy w tygodniu i przy takim odżywianiu schudłem przez 3 tyg 10kg
 
Q

quid pro quo

Guest
Ja z chęcią pomogę.
Jak przypierdolę tej wadze, to jej wskaźnik się przekręci :D
 

Delete

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Myślę ze Ci pomogę.
Gdzies w lutym ważyłem 92 Kg (180cm) , w pasie 104 cm
Teraz waże ok.80 Kg i 93cm w pasie.

Jadłem mniej (słodyczy to tak 3 budki czekolady dziennie)
Cwiczyłem dziennie przez 2 miesiace na rowerku 1h + specjalny stroj
Oraz czasami rano płatki owsiane.
Zero pizzy,kebab itp

Pozdrawiam
 
Q

quid pro quo

Guest
A ja radzę wizytę u specjalisty - co najmniej dietetyk.
Musisz się przebadać, czy nie masz problemów zdrowotnych.

Jeżeli chodzi o mój sposób na nienabieranie zbędnych kg, to małe posiłki co 3-4 godziny.
Ograniczanie posiłków może mieć całkiem odmienny skutek, bo np. jak zjesz obfitą kolację, a cały dzień nie jadłeś, to organizm "zbiera zapasy". Ale każdy organizm jest inny, więc patrz akapit 1 :)
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
witam mam 172 cm wzrostu i ponad 80 kg;/ mam 19 lat jestem chłopakiem:) chciałbym schudnąć w jakiś sposób mozliwie najszybciej;) prosil bym o pomóc:) jakąś diete? ćwiczenia(typu bieganie itp bo na silownie sie nie wybieram) ewentualnie jakieś suplementy diety które mogą pomóc spalać lub odżywki zbijające wagę:) prosze o szybką pomoc:)


Nie zrzucaj wagi tylko ćwicz. Zamień to w masę, którą pokochasz :)
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Dieta typu MŻ - mniej żreć :p Oraz ćwiczenia, ćwiczenia i ćwiczenia :)
Zawsze pomaga :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości :)
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
nie tylko ŻM, ale ŻZ - żryj zdrowo ! :)
I stopniowo wchódź, ale i wychódź później z niej, bo przy pierwszym przypadku zamęczysz się i nie wyrobisz (głód Ci do dupy szybko zajrzy i będzie nie znośny), przy drugim - efekt jo-jo. Najlepiej zacznij od regulacji śniadania i kolacji, po kilku dniach obiad, jak się przystosuje organizm - dużo ruchu. Potem jak zjedziesz dodajesz sensowniejszy obiad (ale nie od razu ciężki !) i też szukasz złotego środka w jedzeniu. Oczywiście problem jest taki, że tutaj nie kończą się problemy z ruchem, to musisz ciągnąć dalej xD
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja mam 164 cm wzrostu i ważę 55-56 kg. Niby w BMI waga jest prawidłowa, ale odstaje mi taki brzuszek. Robie brzuszki, znaczy robiłem systematycznie, teraz nie ma kiedy i dopadła mnie choroba. Było widać efekty, fajnie mi się rzeźbił, jednak zaprzestałem i bum :/ I podobno bez diety nie można tak dużo schudnąć, więc... Sam bym chciał mieć te 5 kg mniej xD
 

stefanb

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
najważniejsza jest konsekwencja i regularność, ciężko schudnąć szybko.
jakiś basen, rower itp , odpowiednie nawyki żywieniowe, to może pomóc:
http://www.programy.u.waw.pl/zapotrzebowanie-kalorie.php
 

dodek88

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zainteresuj się wreszcie tym co jesz. Ktoś tu pisał o ruchu, jest to ważne dla ogólnego zdrowia i sylwetki. Jednak podstawą jest odpowiednie odżywianie. Jeśli ze swojego żołądka robisz śmietnik na szybkie, nieprzemyślane, byle jakie żarcie, to nigdy nie unormujesz wagi. Nie wspomnę już o truciznach typu fast food, czy łakocie z telewizyjnych reklam. Prawie wszystko są to śmieci, które bardzo szybko załatwią Cię na amen. Ocenia się, że nieodpowiednie żarcie jest przyczyną ponad 80% przypadków chorobowych. Twój organizm to NIE ŚMIETNIK!! Zacznij edukację o zdrowym odżywianiu i wprowadź rozsądne zasady odżywiania. Jeśli zrobisz to konsekwentnie, to już za kilka miesięcy podziękujesz mi za tę radę. Niestety, bez edukacji nic nie zdziałasz. Podaję Tobie kilka stron na ten temat:
http://www.powitaminy.pl/
http://www.doktorwitamina.pl/
http://www.berot.pl/dieta_do_grup.html
http://www.powitaminy.pl/artykuly/dieta_montignaca.html
 
Do góry