Pomóżcie proszę

Status
Zamknięty.

Becia3311

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Nie przejmuj sie plotkami :) kazdy w zyciu ma swoje wzloty i upadki. Mysle ze ten chlopak sie od ciebie uzaleznil niz zakochal a ty poprostu nie bralas go na serio. Moja kolezanka tez takiego cos przezyła tylko ze ona byla ta co sie w nim zakochala. Jej chlopak byl od niej o 6 lat starszy a ona nie widziala po za nim swiata chociaz ze on traktowal ja jak .......... a z reszta. Tylko nawet nie wim co w nim widziala on nawet nie byl ladny wygladal jak by z kicia wyszedl. Ale na szczesie ten zwiazek sie skonczyl ona sie poprostu zalamala chciala sie zabic ale na szczescie jakos ja namowilysmy. Wkoncu sie okazalo ze ona sie uzalezniła od niego. A co do przyjaciolek to sie nie przejmuj pamietaj ze prawdziwych przyjaciol pozanaje siw biedzie. One sie tylko nazywaja twoimi przyjaciolkami a w sumie nie sa. Ale jakos pojdzie :] :zalamany:
 

kaska91

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
####
Po prostu musisz z nim pogadać, powiedzieć, że nic już z tego nie będzie, żeby ci nie zawracał głowy. Jeżeli nie zrozumie cie i będzie tak dalej robił to po prostu naślij kogoś na niego i niech mu skwasi tą buźke(znajomi pewnie ci pomogą). Nie jest to wprawdzie dobre wyjście ale skuteczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry