Pomozcie! Prosze!

mizia_kizia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Witajcie! Mam bardzo duzy problem poniewaz od czasu do czasu chodizlam na solarium ale na malo minut 5,6,7 i czasem 10 ale naprawde bardzo zadko! I jak chodizlam na te 10 to zawsze smarowalam twarz filtrem zeby mi sie nie spalila i oparzyla! Od tygodnia nie byla na solarium bo stwierdzialam ze za duzo piegow mi wyszlo! A dzisiaj zauwazylam biale plamki na szyji , dekolcie i twarzy! To okropnie wyglada! one sa okragle biale i dziwne! Od czego moga byc? Moze od tego ze przestalam sie opalac? hmm nie wiem! Nigdy nei mialam takich plam! Jak sie zawsze opalam na sloncu to tez nie! A moze chodzic caly czas i sie opalac? Ale nie wiem czy to pomoze bo moze pogorszyc
Pomozcie prosze!

Pozdrawiam Serdecznie :*
 

mizia_kizia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
profesionalnych? co masz na mysli? no uzywalam kosmetykow firmoeych nadawajacych sie do opalani i przeciw spaleniu sie!
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
ale ważne żeby to byly kosmetyki do solarium, ponieważ na sztuczne słońce są inne kosmetyki i na naturalne są inne
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
chodzi mi tu o kosmetyki z tych firm ktore mozna kupic na solarium np. Soleo!:) uzywalas takich? :)
 

mizia_kizia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
w ogole nie urzywalam kosmetykow!! smarowalam troche twarz i tylko czolo i policzki a mi sie plami zrobily kolo brodki a tem nie smarowalam i szyje tez nie smarowalam!
Pozdrowionka
:*:)
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
ja tez tak mam od czasu do czasu ale to nic strasznego samo przejdzie nie ma co sie stresowac :)
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Tak się składa że mam ten sam problem co ty!!! Też chodziłam na solarke a jak przestałam zaczęły mi sie pojawiać na ramionach te plamki i one mi sie powiekszają i mnożą hehe bez kitu... Gadałam z ludzmi z klasy i mi powiedzieli że musze sie wybrac do dermatologa i on mi przepisze jakąś maść którą tzreba się smarować codziennie przez bodajże 2 tygodnie i plamek nie ma :)
Więc migusiem do dermatologa! :) Też się muszę wybrać :)
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
tez miałam. mam nadal. byłam u dermatologa. dowiedziałam sie ze to jakis 'łupiez pstry' którym sie mozna zarazic nawet zakładając koszulke osoby która to ma ;o mam masć jakąś na to. no. i powiedziała że ponad miesiac potrwa zanim cokolwiek mi zacznie znikac. Ja na szczęscie mam to na plecach i na dekoldzie wiec nic nie widac ;d
 
Do góry