pomóżcie proszę Was. ;(

N

niewsoka8

Guest
mam pytanie. proszę o pomoc. lezalam z moim chlopakiem na lozku i uprawialismy petting. lezelismy w odleglosci od siebie. mial wytrysk ale nie sadze, zeby z takiej odleglosci na mnie poleciala kropelka. z reszta mial palec wlozony do mojej pochwy wiec chyba zabezpieczyl wejscie tam. zabezpieczył? pozniej poszedl umyc rece dokladnie mydlem i znowu wkladal mi tam palca. czy moge byc w ciazy? strasznie sie boje ;/
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Tak, z pewnością jesteś w ciąży. Plemniki potrafią lewitować, latać i w ogóle takie inne cuda wyprawiać.
Dobra rada ze szczerego serca: nie bierz się za seks z taką wiedzą.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
mam pytanie. proszę o pomoc. lezalam z moim chlopakiem na lozku i uprawialismy petting. lezelismy w odleglosci od siebie. mial wytrysk ale nie sadze, zeby z takiej odleglosci na mnie poleciala kropelka. z reszta mial palec wlozony do mojej pochwy wiec chyba zabezpieczyl wejscie tam. zabezpieczył? pozniej poszedl umyc rece dokladnie mydlem i znowu wkladal mi tam palca. czy moge byc w ciazy? strasznie sie boje ;/
Bardzo mi Cię szkoda dziecko!
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
zamiast sie strasznie bac, to zacznij sie zabawiac z chlopakiem tak zeby nie bylo takiej paniki jak teraz.
wg razczej nie, ale dla pewnosci mozesz zrobic testu albo isc do ginekologa

smerfetko, troche wyrozumialosci, jesli widac, ze komus wiedzy brakuje to postarajmy sie doedukowac:p
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Litości... Skoro nie wiesz jak dochodzi do zapłodnienia, to po co się bierzesz za seks? Macierzyństwo się
marzy?

Raczej mało prawdopodobne, żebyś była w ciąży,
ale WKŁADANIE PALCA DO POCHWY NIE JEST ZABEZPIECZENIEM!!!

Pomyśl na przyszłość...
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
smerfetko, troche wyrozumialosci, jesli widac, ze komus wiedzy brakuje to postarajmy sie doedukowac:p

Jak komuś wiedzy brakuję w dziedzinie seksu to niech nie lezie do łóżka bo naprawdę dzieci narobi z takim poziomem wiedzy.
Bo skoro podejrzewa że zaszła w ciążę dzięki niepokalanemu poczęciu czy wiatropylności a antykoncepcją był palec w pochwie to wszystko mozliwe...
Kurcze mnie już nic nie zdziwi po przeczytaniu tych tematów ;)
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
no w sumie masz racje, ale zaczac powinno sie spokojniej:p poznij ewentualnie przy dalszych glupotach napisac bardziej ze tak powiem zrozumiale i bezposrednio :p
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Ależ to jest całkowicie spokojnie, tym bardziej że to drugi taki sam temat autorki i znów o tym samym.
W poprzednim temacie miała chyba za mało miejsca na popisywanie się inteligencją więc musiała założyć drugi...
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
coz... bywaja i takie przypadki, ale nie odbiegajmy od tematu:p
do ciazy jakby nie patrzac nie powinno zajsc...
chyba, ze mozliwosci w lozku sa takie jak zalozenie tego tematu:p
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Widzicie jacy l;udzie sa glupi?? Wydaja kup[e kasy na to, zeby sie zabezpieczyc, a tu wystarczy tylko palca wlozyc i po klopocie :p
Moze nie zawsze wygodnie, ale ile sie zaoszczedzi :p

Tak to jest jak dzieci zamiast zabawek wybieraja seks :/
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Widzicie jacy l;udzie sa glupi?? Wydaja kup[e kasy na to, zeby sie zabezpieczyc, a tu wystarczy tylko palca wlozyc i po klopocie :p


Głupi to są Ci co myślą, że jak wsadzi się gdzieś palca, to ciąży nie będzie :bag: ;)
W sumie można by było jeszcze z tamponem poeksperymentować... albo zkorkiem od wina... ;)
Bezdenna głupota mnie przerasta... :mruga: :mruga:
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Głupi to są Ci co myślą, że jak wsadzi się gdzieś palca, to ciąży nie będzie bag.gif mruga.gif
W sumie można by było jeszcze z tamponem poeksperymentować... albo zkorkiem od wina... mruga.gif
Bezdenna głupota mnie przerasta... blink.gif blink.gif

Albo betonu zalać, problem z głowy z antykoncepcją na dłuższy czas...
Ale kto wie, plemniki pewnie przez ciało przenikają więc pewnie i to nic nie da...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mam pytanie. proszę o pomoc. lezalam z moim chlopakiem na lozku i uprawialismy petting. lezelismy w odleglosci od siebie. mial wytrysk ale nie sadze, zeby z takiej odleglosci na mnie poleciala kropelka. z reszta mial palec wlozony do mojej pochwy wiec chyba zabezpieczyl wejscie tam. zabezpieczył? pozniej poszedl umyc rece dokladnie mydlem i znowu wkladal mi tam palca. czy moge byc w ciazy? strasznie sie boje ;/
a moze dziecko wez sie za nauke a nie za petting! zaszlas w ciaze a nawet w mnoga

normalnie DEBILIZM!
 

TajemniczaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
pomorze
A liczylaś dziewczyno sjakie masz dni ?? Jeżeli na jego palcu znalazła się sperma, a umył dokladnie ten palec no to niemozliwe zeby zajśc w ciąze! ludzie obliczaja swoje dni plodne itd planują ciąze w te dni najbardziej plodne a jakos nie mogą zajść, w czasie 1 miesiaca jest tylko kilka dni plodnych, moga to być 3 dni, 2 a nawet pol godziny w ktorych na 100 % zajdziecie w ciązę.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
tajemnicza, wątpie czy u niej liczenie cokolwiek by dało - jak domyślam się po poście ma góra 16 lat i raczej nie ma uregulowanego cyklu. Chyba że jej macica jest super zdolna i już ma.
Do autorki tematu : to nie boli dowiedzieć się czegoś o zapłodnieniu - czy to z książki od biologii czy z tego forum :)
 

_lightning_rod_

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie jesteś w ciąży nie bój się. Zanim następnym razem pójdziesz z chłopakiem do łóżka poczytaj trochę o seksie. A do weteranów tego forum: Kochani, zapomniał wół jak cielęciem był...?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
A do weteranów tego forum: Kochani, zapomniał wół jak cielęciem był...?
[/quote]
slonce,wiesz niektore "cielecia" bardzo duzo o tym czytaly i zanim zdecydowaly sie na "zabawy w doroslego" byly na to przygotowane!
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Niestety coraz mniej osob sie szkoli przed podjeciem takich dzialan :p Zamiast "ponosic się chwilą" radzę myśleć co robicie :)
 
N

niewsoka8

Guest
czyli na 100% w ciązy nie jestem? wiecie, ja sama tego nie wymyslilam. jakas dziewczyna napisala tydzien temu na forum, ze robila testy i jest w ciazy a uprawiala z chlopakiem petting i wcale nie nago. i wlasnie od tego momentu mi chodza glupie mysli po glowie. ale z drugiej strony jak moglo sie to stac skoro plemniki po starciu z powietrzem obumieraja w ciagu 7 sekund? nie wiem. co wy na to?
 
Do góry