Pomóżcie mi!!!!

Status
Zamknięty.

An!@

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
Chodze z chlopakiemjuz od 2 miesiecy :) ...Znamy sie od wakacji..On chce bardzo zebym z ni chodzila za reke i ja tezz tego chce :D :D ...Ale jest jeden problem! :przestraszony: moi starsi mi na to nie pozwalaja i mowia, ze jak by mnie z nim zobaczyli za reke to juz by bylo po mnie!!!! :eek:rany: Co mam robic?? Nie chce zeby on sie na mnie obrazil przez to..Men chyba musi ze mnie powoli traci ale wcale tak nie jest!!!
pomozcie mi prosze was!!! :dezorientacja:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
juz tamten usunelam :hyhy: , a wracajac do twojego tematu czemu nie chca twoi rodzice , podali powod???
 

An!@

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
" ty jeszce nie masz czasu na takie rzeczy za dwa lata pogadamy"- to sa ich slowa :dezorientacja:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
no niby w trzymaniu za reke nie ma nic zlego, ale trzeba tez twoich rodzicow zrozumiec bo masz jeszcze cale zycie na takie rzeczy
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Moze rodzice sie poprostu boja ze za wczesnie jej zwiazki w glowie, w koncu masz An!@ dopiero 12 lat, a zastanawiam sie ile ma twoj chlopak?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
faithless, mysle ze zabronic bym nie zabronila ale bym wytlumaczyla ze w takim wieku to troche smiesznie wyglada, nie ma sie do czego spieszyc ;)
 
F

faithless

Guest
nika napisał:
mysle ze zabronic bym nie zabronila ale bym wytlumaczyla
Moze jej rodzice tez powninni je to wytłumaczyc ?
Moze i wygląda to smiesznie ale miłosc to miłosc :) i zaden zakas nic nie zdziała :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
oczywiscie ze warto porozmawiac, a przynajmiej sprobowac , ja wogole nie jestem typ czlowieka zakazujacego i moi rodzice tez
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Przepraszam 13 moj blad,mam nadzieje ze sie nie pogniewalas ;) a co do zakazow to macie w zupelnosci racje, najpierw rodzice powinni porozmawiac i wytlumaczyc, to najlepsza metoda, bo jak cos jest zakazane to bardziej do tego ciagnie
 

An!@

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
nio ale ja w jakis miejscach gdzie mnie nie bedzie prawie nikt widziec to bede robila z nim co bede chciala :D :hyhy:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
An!@ napisał:
o ale ja w jakis miejscach gdzie mnie nie bedzie prawie nikt widziec to bede robila z nim co bede chciala
An!@ a wlasciwie co masz na mysli?? dziwnie zabrzmialo :zdziwko: :p
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
no wlasnie co mialas na mysli mowiac ze bedziesz robila z nim co bedziesz chciala
 

An!@

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
noczyli ze bede chodzila z nim za reke itp...:p

[ Dodano: 28 Maj 05, 14:22 ]
rozumiesz jushmloda102, ?? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry