Pomóżcie mi

19pajak20

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Witam jestem nowy na forum i mam problem.
Mam 16 a ona 17 lat spotkamy sie już od dobrych 2 lat z 4-5 razy w tygodniu i jest jeden problem zawsze gdzy ją odporawdzam chce jej wyznać miłość tylko nie wiem jak pesze sie i umawiam się z nią na następny dzien
następny problem kiedy jestem z nią na spacerze ona ciągle pisze z Swoim "Przyjacielem" :( nie pokoi mnie to
powiedzcie mi jak mam jej wyznać miłość , gdzie i czy w czasie kiedy będę ją odporadzał Prosze Pomóżcie
 

Alain93

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Mój sekret, twój jeśli chcesz
Witam jestem nowy na forum i mam problem.
Mam 16 a ona 17 lat spotkamy sie już od dobrych 2 lat z 4-5 razy w tygodniu i jest jeden problem zawsze gdzy ją odporawdzam chce jej wyznać miłość tylko nie wiem jak pesze sie i umawiam się z nią na następny dzien
następny problem kiedy jestem z nią na spacerze ona ciągle pisze z Swoim "Przyjacielem" :( nie pokoi mnie to
powiedzcie mi jak mam jej wyznać miłość , gdzie i czy w czasie kiedy będę ją odporadzał Prosze Pomóżcie

Spotykasz się z nią od dwóch lat, cztery razy w tygodniu? W ogóle całowałeś ją kiedykolwiek w usta, kiedy była 100% trzeźwa?
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
nie to już jest coś z tobą nie tak :D takie rzeczy sie wie i sie ma na nie odwagę a skoro ci jej brak to nie ta :p
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Stary 4 lata? Tak trudno powiedzieć dwa proste słowa? To proste jak budowa cepa. Mówisz co czujesz i wsio...nie sadzę żeby Cię ugryzła za to czy coś :p Powiedz jej to kiedy uznasz za słuszne. Może to być wtedy, gdy ją odprowadzasz, może być to na samym początku spotkania feel free ;) A co do jej przyjaciela. Jeśli ciągle z nim pisze będąc z Tobą to ja bym to rozumiał tak, że się nudzi z Tobą, aczkolwiek mogę się mylić :)
Tak btw to dziewczynie chyba mało zależy skoro sama nic nie "ruszyła" przez te 4 lata, ale może ma ten sam "problem" co Ty...
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
No jesli sie wstydzi to mozesz napisac to w smsie wielu mi chlopakow tak pisalo i starsi odemnie byli i jakos im tego za zle nie mam i sie z nich nie smieje rozumie to ze byli wstydliwi
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
No tak Martunia Tobie to nie przeszkadzało, lecz pamiętaj, że ludzie są różni. Z reguły panienkom taka forma się nie podoba...
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
wpadles w tzn "pulapke przyjaciela"
powie Ci ze dla niej jestes przyjacielem.
Czesto ja dotykasz, calowales ja ? zabierasz ja w ciekawe miejsca, robicie cos ciekawego. Pokazujesz ze Ty jestes dominujaca strona ?
jak nie to jestes tylko kolega ;)
 

19pajak20

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Tak jeżdzimy do kina ona z swoim "przyjacielem" nie jeżdzi i ona mnie prawie cągle wyciąga na spacer itd.
całowałem ale to wtedy nie byliśmy trzeźwi :]
dotykanie-tak dotykam ją czesto obejmuje
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
no to spróbuj ja pocałować na trzeźwo ;) czyny znaczą więcej niż słowa, z tego sie jeszcze wykrecic, z wyznania milosci (co dla mnie jest glupie), nie dasz rady.
 

Paw3el

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Tak jeżdzimy do kina ona z swoim "przyjacielem" nie jeżdzi i ona mnie prawie cągle wyciąga na spacer itd.
całowałem ale to wtedy nie byliśmy trzeźwi :]
dotykanie-tak dotykam ją czesto obejmuje

Wedlug mnie jestes jej przyjacielem a to ze sie z nia calowales nie czyni z ciebie wymarzonego chlopaka dla niej...raz, byla nietrzezwa - wtedy wszystkie 'gerl' maja chcice, bez urazy dziewczyny^^ ...dwa, jak juz sie calowaliscie to trzebabylo jej powiedziec ze cos do niej czujesz, a tak jezeli nawet podejrzewala ze cos do niej masz to wyszedles na tchorza ktory boi sie jej powiedziec ze cos do niej masz. moja opinia jest taka - odpusc sobie i znajdz jakas inna, chyba ze wpadles po uszy - to juz masz problem xD ale mysle ze jak juz zbierzesz sie na odwage i powiesz jej 'sluchaj podobasz mi sie' to ona bedzie zaskoczona i odpowie ci cos w stylu 'ale jak to? teraz jestesmy przyjaciolmi i jest fajnie nie? czemu chcesz to zmieniac, ja nie chce'

Powodzenia ;]
 

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
A może przyjaciel to tylko podpucha? Powiedziała, że do kogoś ciągle pisze bo chce, żebyś w końcu ruszył dupe i coś zrobił?

Pomyśl tylko, że masz drogę wolną i do roboty.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Witam jestem nowy na forum i mam problem.
witam
Mam 16 a ona 17 lat spotkamy sie już od dobrych 2 lat z 4-5 razy w tygodniu
lol to czesto, szkoda ze ja tyle czasu nie mam
i jest jeden problem zawsze gdzy ją odporawdzam chce jej wyznać miłość tylko nie wiem jak
a powiedz mi po co masz jej wyznawac milosc??? pokaz jej w gestach
pesze sie i umawiam się z nią na następny dzien
stchorz <_<
następny problem kiedy jestem z nią na spacerze ona ciągle pisze z Swoim "Przyjacielem" :( nie pokoi mnie to
a co cie facet nie pokoi ze gada ci o facecie? sam jestes tego winnien
powiedzcie mi jak mam jej wyznać miłość , gdzie i czy w czasie kiedy będę ją odporadzał
hmmm cos sie da wymyslec, mam ci przyslac caly plan dzialania?
Prosze Pomóżcie
zaraz ci pomoge jesli bedziesz czytal uwaznie

po
1- facet nie panikuj
2- znacie sie ponad 2 lata i bardzo czesto sie spotykacie, albo wam sie tak nudzi albo jestescie tacy spragnieni soba?
3 powiedz mi po co chcesz jej wyznac milosc?, jesli ona cie ma za przyjaciela to jestes spalony pamietaj nie ma takiego prawa natury ze jak powiesz komus kocham cie to ona cie tez pokocha pamietaj o tym
4- znasz kobiete 2 lata i spotykasz sie niemal codziennie i sie peszysz? facet ochlon, mysl glowa, nie jest ona jedna i jedyna, skoro ona sie z toba tak czesto spotyka to albo cos do ciebie przyciaga albo cie ma za przyjaciela co moze sie wyzalic, poplakac co zawsze znajdzie czas by pocieszyc itp.
5- gada ci o jakims przyjacielu? to zamiast pozwalac jej tak grac soba powiedz ze chcesz poznac tego przyjaciela bo chcesz sie piwa napic jak to facet z facetem itp masz ja zaskoczyc
6- nie wyznawal jej uczuc, dopiero jak juz bedziesz tego pewien
7- nie chce cie smucic ale wydaje mi sie ze cie ma przyjaciela, gada ci o przyjacielu bo ty jestes jej przyjacielem i to normalne ze przyjaciele sie z soba o takich rzeczach gadaja!! a nawet jakby zmyslaja to robi po to aby zobaczyc jaka bedzie twoja reakcja
8- tak z ciekawosci sie zapytam. skad ty masz tyle czasu na spotykanie sie z jedna kobitka? bo ja moge sie o tym pomarzyc
9- facet masz jaja? to pokaz ze jestes facet i bedziesz ja podrywal, ale nie daj sie wejsc na glowe
10- zrobisz jak uwazasz, ja bym zrobil tak jak napisalem wybor nalezy do ciebie
 
Do góry