pomozcie chlopaki!

szczęśliwa

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
sluchajcie... wiem , ze to zly dzial, ale na innych mezczyzni tak czesto nie przebywaja i balam sie ze nikt nie odpisze...
wiec.. chodzi o chlopaka... mam 17 lat, w mojej szkole jest super chlopak, bardzo mi sie podoba tylko ze on kompletnie nie wie ze istnieje ktos taki jak ja, coprawda zerkam na niego na przerwach ale wydaje mi sie ze on nic, czasem spojrzy w moja strone ale to pewnie dlatego ze ciezko nie oppatrzec gdy kto sie tak czesto patrzy... prosze pomozcie mi bo nie wiem co zrobic zeby zwrocic jakos na siebie jego uwage... czy w ogole da sie cos takiego zrobic ? prosze odpiszcie chlopaki...
z gory dzieki;):(
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
sluchajcie... wiem , ze to zly dzial, ale na innych mezczyzni tak czesto nie przebywaja i balam sie ze nikt nie odpisze...
wiec.. chodzi o chlopaka... mam 17 lat, w mojej szkole jest super chlopak, bardzo mi sie podoba tylko ze on kompletnie nie wie ze istnieje ktos taki jak ja, coprawda zerkam na niego na przerwach ale wydaje mi sie ze on nic, czasem spojrzy w moja strone ale to pewnie dlatego ze ciezko nie oppatrzec gdy kto sie tak czesto patrzy... prosze pomozcie mi bo nie wiem co zrobic zeby zwrocic jakos na siebie jego uwage... czy w ogole da sie cos takiego zrobic ? prosze odpiszcie chlopaki...
z gory dzieki;):(
weź na przewie na korytarzu wpadnij na niego, potrąć go że tak powiem ;) i on się na Ciebie popatrzy , spytaj się go która godzina on odpowie Ci i ty mu się przedstaw on tobie przedstawi się. Na drugi dzień możesz jak będziesz go mijać powiedzieć cześc i zagadać o byle czym. mam nadzieję że insytrukcja Ci się przyda :)
 

rodri

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
91
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Miasto
3city
Mogę Ci powiedzieć z własnego "doświadczenia", tzn. z tego, jak ja się zachowywałem w szkole, choć pewnie nie każdy jest taki :) Przede wszystkim szkoła (Liceum, gimnazjum, uczelnia to zupełnie inna sprawa), nie jest dobrym miejscem na "podryw". Chłopak może mieć masę wątpliwości, np. co kumple o niej powiedzą, a co jeśli źle odbieram jej sygnały. A jak do niego podejdziesz, to uzna to za żart, zakład, albo po prostu najzwyczajniej w świecie się speszy. Chyba, że jest pewny siebie :) Choć w szkole mało kto taki jest. Najlepiej by było, jakbyś poznała go na jakieś imprezie, czy spotkała go na mieście i wtedy spróbowała porozmawiać (wcale nie musi wiedzieć, że chodzicie do tej samej szkoły, zwykły przypadek ;) ). Jeśli nie wyjdzie nic poza szkołą, to może masz dobry kontakt z jakimś jego kolegą? Wtedy jest na pewno łatwiej, albo zdobądź jego nr telefonu, bądź też w ostateczności, numer gadu-gadu :)
Mam nadzieję, iż pomogłem choćby w małym stopniu. A, jeszcze coś. Nie bądź taka skromna :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Działy są po to, żeby w nich odpowiednio umieszczać swoje tematy, a nie że tu więcej osób wchodzi, to tutaj założę. :/
Raport.
 
Do góry