pomóżcie bozwariuje z niepewności !

ma_lutka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
:( :( cześć wszystkim !!! mam ogromny problem... mam takie wrażenie, że jestem w ciąży, okres spóżnia mi się 2 tyg.. niemam regularnych miesiączek, ale 2 tyg to baaardzo dużo :/ naczytałąm, się o pierwszych objawach, ale nadal nie jestem zaspokojona tymi wiadomościami :( od ok tyg czasu moje wargi sromowe tak jakby spuchły a już napewno, asą takie strasznie wrażliwe na dotyk partnera wcześniej nigdy tak się nie czułąm, czy to mogę być jakieś objawy że jestem w ciąży ???? prosze o szybką odpowiedż !!! dzięki wszystkim :* :(
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Skoro jakiś test jest dopuszczany do sprzedaży to raczej jest miarodajny, czyż nie? Poza tym to jest dobre pytanie do farmaceuty, bo wiele zalezy od tego jakich firm testy sa dostępne w danej aptece. Ale raczej różnią się tylko tym po jakim czasie wykrywaja ciąże. Jeśli nie chcesz kupowac w aptece, to idź do Rossmanna,tam na pewno sprzedają też...
A jak poradzić sobie ze stresem? Pójść jak najszybciej po test. A nastepny mrazem zadbać o zabezpieczenie, a nie być mądrym po szkodzie :]
 

magdllena

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
1
Wiek
33
napisz najpierw czy uprawiałaś sex:D? bo tego nie napisałaś..a samozapłodnienie nie jest możliwe,, no chyba ze Ty wiatropylnie :D:D
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
napisz najpierw czy uprawiałaś sex:D? bo tego nie napisałaś..a samozapłodnienie nie jest możliwe,, no chyba ze Ty wiatropylnie :D:D
Nawet mnie nie denerwuj :D Nie przyszła mi ta opcja do głowy.
Jeśli nie to ja się wyprowadzam na Alaskę :p
 

ma_lutka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
oczywiście sex był i to nie raz :) zabezpieczenie też, ale razem za dużo nam sie wypiło i szczerze to niemam pojęcia, czy sie zabezpieczyliśmy :/ jestem ze swoim facetem prawie 6 lat...\planujemy ślub może na przyszły rok i oboje chcemy mieć dzieci... tylko że jest największy problem- rodzice... mam 21 lat.. wczoraj włąsnie miałąm urodziny ;) i ja bym była szczęśliwa gdyby sie okazało że będziemy mieć dzidziusia to była bym szczęślia gdyby nie to że wiem że rodzice zrobią mi piekło że przed ślubem i wogóle :/ i sie martwie chyba niemam wyjścia.. ubieram sie i lece do apteki !!! 3mać kciuki !!!!
 

magdllena

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
1
Wiek
33
No ma_lutka jest problem skoro nie pamiętasz czy sie zabezpieczyliście? no weźmy opcje, że nie ..no to jasne żę wpadka, ale popatrz na to z tej strony, skoro sie kochacie, i macie sie pobrać to pobierzcie się w tym roku! dziecko na START już macie:mruga: Wiesz ale skoro masz 21 lat to chyba nie jest tak tragicznie, że jesteś w ciąży, co ma powiedzieć np taka hmm 15, 16 letnia dziewczyna, która raczej ma nikłe szanse, na ślub, na odnalezienie ojca...a Ty masz odpowiedni wiek, <bo wiele osób mówi że miedzy 19 a 26 rokiem życia najlepiej zajść w ciąże (sama nie wiem czemu)>, masz już partnera (prawie męża) nom powinnaś się cieszyć<oczywiście to jest moje zdanie>pozdrawiam :*:*:*:*
 

ma_lutka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
dzidziusia nie będzie... jak przyszłam z apteki to na łóżko leżały piękne czerwone róże a mój już spiewał pod nosem że będzie tatusiem, powiem szczerze, że jak zobaczyłam jego radość to aż mnie zasmuciło, że nici... heh dogodzić kobiecie :p najpierw studia potem będziemy szaleć :D
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
no faktycznie :)
a moim zdaniem na przyszlosc moze warto pomyslec o jakims pewniejszym sposobie zapezpieczania? Moze tabl albo plastry hm? Czytalas o tym?
 
Do góry