Pomóżcie błagam!

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Pomóżcie błagam!!!

Moze ktos wie co to jest .... moze ktos mial takie cos jak ja.... i wie jak to leczyc....? A wiec mam to na calym ciele czerwone malutki chrostki ..... :zalamany: bardzo swedza :/ i nie wolno sie swedziec gdyz roznosze je rekami i jest ich coraz wiecej.... nie poszlam do lekarza gdyz moj brat ma to samo i zaden dermatolog mu nie pomgl moze wy mieliscie cos takiego pomozcie!!!!
 
F

faithless

Guest
magda1560, Cos zle z dermatologami u których był twój brat :|
Nie wiem jak ci pomuc :(
Mam nadzieje ze wszystko sie zagoj :)
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
kurzajki to to nie sa bo mam pare i w zadnym stopniu to nie przypomina kurzajek to przypiomina pryszcze ale pryszcze nie swedza :dezorientacja:
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
To chyba uczulenie. Przynajmniej u mnie sie ono tak objawia. Ale pierwsze slysze, zeby przenosilo sie to rekami?! Ale popieram wspolny pomysl- do lekarza marsz!
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
magda1560 idz do lekarza to mi wygląda na jakąś infekcję skórną to nie jest uczulenie,raczej jakieś świństwo,może gdzieś załapałaś kąpiąc się w jakimś podejrzanym zbiorniku wodnym,ja pięć lat tem miałem coś podobnego i męczyłem się z tym dwa lata ,a wykąpałem się w jaziorze ,w którym był zakaz kąpieli ja o tym zakazie nie wiedziałem,podejrzewano u mnie świerzb,ale 2 lata nic mi nie pomagało dopiero starsza pani doktor dermatolog stwierdziła,że był to rodzaj grzybka i przepisała mi lek o nazwie ketakenazol i po kilku dniach wszystko znikło i do dziś mam spokó,idz do lekarza on musi ci pomóc życzę ci rychłego wyzdrowienia trzym się dziewczyno
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Zdecydowanie do trzeba isc do lekarza - moze to jest faktycznie jakies uczulenie :zdziwko:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
kristoforo1956, ma racje moze to byc jakas infekcja skorna, jesli dermatolog powie ze pojecia nie ma co to moze byc to niech skieruje cie do innego, moze zna jakiegos bardzej doswiadczonego dermatologa, ktos musi wiedziec co to jest i bron boze sie nie drap, rob wszystko tylko nie roznos tego bardziej. Wiem ze dobrze sie mowi bo sama zawsze bylam pierwsza do drapania, ale postaraj sie...no i marsz do lekarza
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
to może być świerzb a ja to kiedyś miałam bo się zaraziłam od koleżanki :/ i musiałam się w krochmalu myć :|
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
hmmm a może jakiś trądzik? :> od dawna to masz???
chociaż bardziej wygląda mi to na uczulenie...
posłuchaj reszty forumowiczów i udaj się do dermatologa :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Potówki nie swędzą? :p
A byłam przekonana, że swędzą :zdegustowany:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
myślę że powinni ci zrobić wszystkie możliwe testy alergiczne bo to napewno uczulenie

są np
na czekolade
na kiwi
itp itd etc

:p
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
miałam kiedyś coś takiego raz na rękach i palcach i pomogła taka maść od dermatologa, a potem na twarzy i inna maść też pomogła, lepiej idź do dermatologa bo każdy ma inną skórę to co na Twojego brata nie działało Tobie może pomóc, powodzenia
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
To może być nawet grzybica. Miałam kiedyś na ręce takie krostki czerwone, swędziały, i na plecach jedno ognisko. I to właśnie była grzybica, zaraziłam się od moich szynszyli. Ale nie da się tego określi po opisie! Musisz iść z tym do lekarza i tyle! Nikt na forum nie powie ci na 100 % co to jest.
 
Do góry