Pomóż mi wybrac odzywki

Daniel_

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mam 18 lat, 175cm wzrostu, ważę 73kg. Mam trochę zbędnej tkanki tłuszczowej, chciałbym sie wyrzeźbic i nabrac masy miesniowej, cwicze juz 2,5 miesiaca na sucho, myślałem nad HMB. Co o tym sądzicie ? Pomóżcie
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
powiedz jak stoisz z dieta to pomyślimy w kwestii odzywek.
 

Daniel_

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie stosuje obecnie zadnej diety, jem co chcę i ile chcę ale wiem ze jak bede cos juz bral to musze stosowac diete, wiec nie ma problemu moge sie dostosowac
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Nie stosuje obecnie zadnej diety, jem co chcę i ile chcę ale wiem ze jak bede cos juz bral to musze stosowac diete, wiec nie ma problemu moge sie dostosowac

zle to okresliles, nie za jak bedziesz cos bral to musi byc dieta, tylko powinno byc: jak bede mial diete to moze pomysle o odżywkach.
na samych prochach nic nie urosniesz.
bierz sie za diete, i jedynie do tego gainer mutant mass ( obecnie najlepszy na rynku w swojej cenie)zeby uzupelniac braki w diecie, oraz jakies witaminki, nic wiecej poza tym .
 

Daniel_

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
O gainerze myslalem ale dopiero jak strace tluszcz. Moze jakies termogeniki na przyspieszenie spalania ? No i co z HMB ?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
na twoim miejscu bym masował, do treningów dodał jeszcze aeroby. jak dostarczysz wszystko co potrzeba z dieta to gainer bedzie zbedny ;)
a na hmb to szkoda kasy wydawać
 

Daniel_

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A więc z twojej wypowiedzi wynika ze nie musze kupowac zadnych odzywek, duzo cwiczyc na spalanie, i jesc produkty wysoko bialkowe ale jak sie domyslam na efekty bedzie trzeba czekac dlugo a ja planowalem na wakacje się " wyrobic". Wiec moze jakies odzywki sie przydadza?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
do wakacji na pewno bys juz mial znaczace efekty. Sam wiesz ze to jest sport nie na kilka miesiecy, tylko na dlugie lata. Jest to sport dla CIERPLIWYCH. jezeli tak bardzo sie uierasz przy odzywceto mozesz zakupic sobie bialko , i tyle. a wiec startuj z dieta i czekaj na efekty ;) i tak jak mowie, trening, dieta, aeroby + systematycznosc i efekty bedą.
 

Daniel_

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ok. Dzieki bardzo za rade. Od dzisiaj zaczynam dietke xD
 

Daniel_

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
moze tak, lepiej ty powiedz ile mam jesc. I przypominam tylko ze chcem zrzucic kilka kilo wiec tluszcze chyba sa zbedne
 
A

ann han

Guest
No tak odpowiednia dieta jest podstawą jeśli chce się przybrać na masie no i też chce się brać jakieś suplementy diety. Generalnie jest mi trudno ci coś doradzić, ale wiem, że sklep hellhund.pl ma bardzo duży wybór suplementów. Wiem też, że pracownicy tego sklepu najlepiej znają się na rzeczy i bardzo chętnie ci pomogą dobrać odpowiednie suplementy:)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
moze tak, lepiej ty powiedz ile mam jesc. I przypominam tylko ze chcem zrzucic kilka kilo wiec tluszcze chyba sa zbedne

Nie tyle tluszcze co bym ciął węglowodany. jeżeli chcesz zrzucic pare kilo a potem masowac sie to poczytaj w necie o diecie low carb.
 
Do góry