POMOCY! :(

Bansuj

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czesc! Jeszcze w wakacje dostalem mandat od SOKistow za przechodzenie przez tory w dworcu glownym, w wysokosci 100zl.
Niestety zignorowalem go, i nie zaplacilem... Dostalem zawiadomienie iz zostalem wezwany (stawiennictwo nieobowiazkowe) na rozprawe karna...

Nie stawilem sie...

Slyszalem ze przyjdzie do mnie nastepne pisemko z kwota do zaplacenia (?)

Moglby mi ktos powiedziec, jakie beda koszta?

Musze dowiedziec sie jak najszybciej, dziekuje!
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
To będą około 40zł przez rok w kwocie 100zł.Ja radze zapłacić bo później będziesz miał komornika około roku który będzie cie nachodzić.Pozdro
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
wczoraj dostałem mandat za dokładnie taką samą "zbrodnię" :bag:, teraz nie mam hajsu, ale jak tylko zdobędę to od razu zapłacę, nie chcę mieć jakiś dodatkowych nieprzyjemności.
 

krzysiuct

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
częstochowa
kiedyś strażki mi zakajdankowali koło za parkowanie(podobno byla jakaś akcja)wystawili kredyt na 100PLN
po 2 latach przyszedł komornik i zapłaciłem 100+koszta egzzekucyjne 12pln w sumie 112pln nie ma ragedii
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
kiedyś strażki mi zakajdankowali koło za parkowanie(podobno byla jakaś akcja)wystawili kredyt na 100PLN
po 2 latach przyszedł komornik i zapłaciłem 100+koszta egzzekucyjne 12pln w sumie 112pln nie ma ragedii

sorrka off top, ale nie mogę się powstrzymać:
W Przemyślu też zakładali blokady na koła do pewnego pięknego dnia, a raczej nocy, kiedy goście wpadli z superglu i do każdego zamka nieco wlali. Na drugi dzień były cyrki :D
 

bob_kelso

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Też ostatnio dostałem mandat za przechodzenie po torach. Ale właściwie może to i dobrze, to niebezpieczne właściwie trochę jest, więc może to mnie oduczy.
 
Do góry