Pomocy

Snip

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam was. Mamy problem wraz z dziewczyną . Martwie się o nią , ponieważ spóźnia jej się okres , a to chyba pierwszy raz tak. To już 2 dzień , co prawda ten miesiąc miała bardzo stresujący + rozchorowała się , czy może to miec jakiś wpływ na opóźnienie okresu ? Chciałem żeby zrobiła test ciążowy , niestety nie zgodziła się, dlatego też postanowiłem napisać do was i doradzić się . Prosze pomóżcie :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
stres na pewno wplywa na opoznienie sie okresu, ale dlaczego nie chce zrobic testu, po co sie ma dreczyc?
 

Snip

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
stres na pewno wplywa na opoznienie sie okresu, ale dlaczego nie chce zrobic testu, po co sie ma dreczyc?

Nie wiem chyba z obawy że jest wciąży.. Patrze na nią jest taka przygnębiona :((( Ehh martwie się o nią bardzo , rozmawialiśmy i dopuściliśmy opcje że okres poprostu się spóźnia.. Postanowiliśmy poczekać do poniedziałku i w poniedziałek zrobi test :(
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Dwa dni to jeszcze nie tragedia.... a jeśli chodzi o stres to on faktycznie potrafi zaburzyć okres....
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Zrobcie ten test, jezeli wyjdzie negatywny a dziewczyna i tak miesiaczki nie dostanie to musicie isc do lekarza aby wywolal miesiaczke .Stres, silne nerwy, zmiana klimatu to wszystko wplywa na miesiaczke
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
jesli nawet bylaby w ciazy to przeciez nie koniec swiata. Pozatym to ze nie ma jeszcze miesiaczki nie oznacza ze jest w ciazy, lekaz i tak moze kazac jej czekac, czest jest tak ze jezeli dziewczyna nie rodzila jeszcze dzieci trudno jest od razu lekazowi stwierdzic ciaze. Dlatego zrobcie test zanim uda sie do lekarza
 

Snip

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam Dobrą wiadomość , głównie dla mnie i mojej dziewczyny :) Wkońcu dostała okresu , odrazu lepiej na serduchu się zrobiło :) Jeszcze nie czas na dziecko , trzeba najpierw studia skończyć :) Dziękuje wam wszystkich i gorąco pozdrawiam :))
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj motylek serio zebys tylkon nie wykrakala
Snip to dobrze, ze dostala, znam takie stany niepewności, bo mi sie za kazdym razem spoznial raz mniej raz wiecej, a pozniej z nerwow to juz rozne rzeczy przychodzily do glowy, z reszta 2 razy test juz robilam, bo nie moglam nerwowo wytrzymac :)
pozdrawiam
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
nO, nO jeśli teraz coś wyniknie to będzie wina motylka, bo wykrakałam...
Co się ma stać to się stanie... jednak mam nadzieję, ze będzie OK :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio ja nie chce nic mowic ale Motylek moze miez w pewnym sensie racje. To ze dziewczyna dostała okres niekoniecznie moze swiadczyc o tym ze nie jest w ciazy, w tym to nigdy nie mozna byc niczego pewien. Moj ginelokog mi mowił ze bardzo czesto dziewczyna w pierwszym mesiacu ciazy ma okres, a w mojej miejscowosci był przypadek ze kobieta miała okres az przez 6 miesiecy a była wciazy. Ja bym wiec lepiej dla pewnosci zrobiła test... :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja slyszalam, ze tak do trzeciego miesiaca mozna miec okres, ale przez 6? to niezle, czlowiek sie tu odprezy ze jest oki, a tu taka niespozianka!
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio niezła kacja, ale ta kobieta była starsza i mezata i to było jej któres dziecko z kolei...
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No chociaż Wy się ze mną zgadzacie, bo niektórzy to opowiadają, ze kracze.... :p A ja tylko fakty stwierdzam.... żeby chłopaka oświecić... ja to dla jego dobra...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Dla oswiecenia !!!

Przede wszystkim należy powiedzieć, że podczas ciąży nie występuje miesiączka. Mogą natomiast wystąpić krwawienia bądź plamienia, które mogą być mylone z miesiączką. Występujące krwawienia mogą również świadczyć o zagrożeniu dla życia płodu i/lub matki


Krwawienia podczas ciąży mogą zdarzyć się w dowolnym okresie jej trwania i o zróżnicowanym nasileniu. Przyczyn występowania krwawień jest wiele. Jedne są groźne dla życia matki i dziecka, drugie niekoniecznie. Jednakże żadnego krwawienia z dróg rodnych nie wolno lekceważyć. Należy w miarę jak najszybszym czasie skontaktować się z lekarzem ginekologiem w celu przeprowadzenia odpowiednich badań. Tylko lekarz może stwierdzić czy występujące krwawienie jest groźne czy też nie. Przede wszystkim należy pamiętać, że


"Krwawienia w ciąży są niegroźne tylko w rzadkich przypadkach".
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio Nika Ty jestes juz matka to sie bardziej znasz na tym. Ale z ta kobieta to jest prawda, tak było, powaga.
Motylek no fakt trzeba chlopaka uswiadamiac jaka jest sytuacja, tylko ze on teraz pewnie jest zaslepiony sczesciem ze jego dziewczyna nie jest w ciazy haha ... :)
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
pewnie stres w duzym stopniu wplynal na opoznienie okresu
wiec nie ma co sie przejmowac
 
Do góry