Pomocy!

Status
Zamknięty.

gorky

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
96
Punkty reakcji
0
Witam
Mam 15 lat,ważę 53kg,mam około 165 cm wzrostu i chciałbym zacząć trening,nigdy nie trenowałem i nie jestem zbyt umięśniony :lol:
i tak,chciałbym poćwiczyć:
-ręce
-nogi
-klate
-plecy
no wszystko co się da :lol: ;)
chce nabrać sił,powiększyć mięśnie,ładnie wyrzeźbić ciało :lol: itp.
chciałbym żebyście mi poradzili jaki kupić sprzęt,może widzieliście coś na allegro? jak tak to dajcie linki,mam ograniczone fundusze(jakieś 250 zł,ostatnio kupiłem aparat cyfrowy i procka) tak że nie będzie to full wypas,pełen komfort,ale może znacie jakieś zamienniki domowej roboty ;)
przydałby się jakiś plan ćwiczeń,co?kiedy?ile?
tylko nie dajcie mi stron o kulturystyce bo ja się tam nie łapę,najlepiej jak mi wszystko wytłumaczycie i pokażecie co kupić

z góry dzięki za pomoc ;)
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
co do sprzętu to oczywiście ławka, choć na allegro wątpie żebyś znalazł ławkę, obciążenie i gryf za 250 zł, choć jak masz możliwości to ławkę można zawsze samemu zrobić
 

gorky

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
96
Punkty reakcji
0
czekam na kolejne porady,szczególnie od zaawansowanych w tej dziedzinie ;)
 

stiffler

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
prawda jest taka ze za 250 niewiele kupisz jesli zalezy ci na nowym sprzecie. Proponuje laweczke zrobic samemu, kupic tylko gryfy a obciazenie zalatwic jakies odlewane. A w ogole to nie lepije zapisac sie na silke?
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
w sumie za 250zl kupisz jakas laweczke moze nie nową ale kupisz w sumie dwie hantle i troche zlomu by ci wystarczyly... a nie mozesz tylko robic tych parki ktore wypisales jak ćwiczysz to musisz cwiczyc juz wszystko klate nogi plecy lape i brzuch. Jak co to odezwij sie na gg 8228468
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Ławeszka nie powiem ładna ale cena bardzo wygorowana jak sie dobrze poszuka to idzie czasami tansza znalesc :) pozdrawiam:)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Ławeszka nie powiem ładna ale cena bardzo wygorowana jak sie dobrze poszuka to idzie czasami tansza znalesc :) pozdrawiam:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry