Pomocy!

Status
Zamknięty.

Marica

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam problem bo wspolzylam z chl w 9 dniu po miesiaczce bez zabezp(a mam cykle 33-36 dniowe)i nie doszlo do wytrysku ale slyszalam ze pewne ilosci nasienia wydobywaja sie mimo braku orgazmu nie wiem teraz czy powinnam sie obawiac?bo wsumie 9 dzien po okresie w tak dl cyklach to raczej dzien nieplodny?
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
a nie lepiej obliczyc sobie dni płodne
na kalkulatorze dni płodnych??????????
 

Marica

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
tak ale jak sie ma tak nie regularne cykle i w dodatku dluzsze niz 28 dni
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Prosze korzystac z opcji ,,szukaj" oraz zaglądac do dzialu ,,FaQ" gdzie sa opisane najwazniejsze rzeczy.
Odnosnie Twojego problemu moze zacytuje:
Dni płodne-podczas średniego (28 dni) cyklu miesięcznego kobiety, z owulacją na ok. 14 dnia przed miesiączką,dni płodne przypadają średnio na czas pomiędzy 10 a 18 dniem cyklu.Nie jest to jednak zasadą,ponieważ cykl ten może ulec zmianie i automatycznie owulacja nastapi innego dnia.Może to być spowodowane złą dietą,stresem,zmęczeniem,lekami itp.
Dni niepłodne-,pierwsze dni po zakończeniu krwawienia miesięcznego to okres niepłodności przedowulacyjnej(jednak okres niepłodności względnej- zawsze może wystąpić wcześniejsze jajeczkowanie i dni te mogą stać się płodnymi) <- tu masz odpowiedz na swoje pytanie.
,potem dzień po ustaniu krwawienia.Od 18tego dnia zaczynają się dni bezwzględnej niepłodności, które trwają do następnej miesiączki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry