Pomocy

DooniA

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
wiec krótko opiosze sprawe ...
podoba mi sie pewien chłopak wiem o nim prawie wszysctko wiem gdzie mieszka itd... mam jwgo nr gadulca ale ma chyba włączoną opcje nie pokazuj wiadomości od nieznajomych....;/
często chodze tam gdzie on mieszka ale on przesiaduje ciagle gdzie indziej i nigdy nie moge na niego trafić ... do tego wiem ze jest bardzo nieśmiały :( jeszcze mam wrażenie ze ja teżmu sie troche podobam ( a możę to tylko moja wyobraźnia)
Błagam pomóżcie mi ... jak mam sie do niego zbliżyć jak mam z nim sie zapoznać co ja mam robić ...:(

HELP ;(
 

asia_krecik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z gwiazd :P
no ja to samo pomyślałam jak malenstwo0023 żebyś skombinowała numer komórki
i próbuj pisac do niego na gg moze akurat cos Ci kiedys odpisze;)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Jeśli znasz jakichś jego znajomych to popytaj sie gdzie on chodzi, gdzie można go spotkać i spróbuj z nim pogadać :}
 

DooniA

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
własnie nie znam jego znajomych a nr komy juz próbowałam załatwiac
ale nikt nie ma ... wogóle idesie zabić chyba ... co ta miłość robi z ludźmi..:/
 

dark lady

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Heh. Ja miałam zupełnie taką samą sytuację. No i dzisiaj jesteśmy razem.
Ja wykombinowałam to tak, że wycziłam z kim się kumpluje i po kolei pisałam do nich na gg, aż jeden z jego kumpli się odezwał. Wtedy trochę z nim popisałami wyciągnełam numer mojego lubego.
Na początku też nie odpisywał, ale później chyba ten kumpel mu doniósł, że warto pogadać i się zaczeło. A numer komóry miałaj już od niego :)
Dużo czau mi zajęło to wszystko, ale warto było sie postarać :D
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
a ja myslalam ze cos sie gorszego stalo. taki paniczny opis....

zagadaj do niego, wyczaj dokad chodzi, idz za nim!! zdabadz nr. komorki!! wyslij kolege albo kumpele... nie wiem no... albo siedz w domu i nie rob nic :p
 

Załamany:(

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
co ta miłość robi z ludźmi
moze bez przesady:) jeszcze go nie znasz a juz nazywasz to miloscia, chyba za szybko ;) a co do twojego problemu to na pewno bedzie mu milo jak sie dowie, ze ktos o niego tak zabiega, ze ktos chce z nim sie umowic, zwlaszcza jesli mu sie spodobasz wizualnie ;) Pisz dalej na gg, kombinuj nr komorki, sprobuj na jakiejs imprezie do niego zagadac... staraj sie, bo jak mowisz, ze on jest niesmialy to on raczej moze nie podjac pierwszego kroku, takze wszystko w Twoich rekach;] Powodzenia;)
 

maly-kati

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
B-Biała siti^^
jeej.. ja nie wiem czy do Niego juz na tym gygy pisałaś czy nie.. ale skoro jest niewidoczny to tak spróbuj! albo ściagnij sobie ten program co mowi, kiedy ktoś jest i się ukrywa a kiedy go naprawde nie ma.. albo. jeej.. no z tym zagadaniem to chyba bedzie najszybciej... :]
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
moze bez przesady:) jeszcze go nie znasz a juz nazywasz to miloscia, chyba za szybko ;) a co do twojego problemu to na pewno bedzie mu milo jak sie dowie, ze ktos o niego tak zabiega, ze ktos chce z nim sie umowic, zwlaszcza jesli mu sie spodobasz wizualnie ;) Pisz dalej na gg, kombinuj nr komorki, sprobuj na jakiejs imprezie do niego zagadac... staraj sie, bo jak mowisz, ze on jest niesmialy to on raczej moze nie podjac pierwszego kroku, takze wszystko w Twoich rekach;]Powodzenia;)

Zgadzam sie z Zalamany w jego dwoch kwestiach.

Najtrudniej (przynajmniej jak dla mnie) jest zrobic wlasnie ten pierwszy ruch. Coz nie masz zbyt dobrej sytuacji, bo nie ma go jak zlapac tak zeby nic nie ryzykowac (nie masz pewnosci czy mu sie podobasz czy nie wiec pezposredni smialy podryw moglby okazac sie kleska). Dobrym wyjscie z sytuacji moze byc list (napisalas ze wiesz gdzie mieszka). W jego tresci staraj sie nie zdradzac odrazu siebie ^^ a troche tajemniczosci moze zwiekszyc apetyt :) Mozesz ale nie musisz zamiescic w nim np swoj nr gg lub korenspondwac z nim dalej az do waszego pierwszego spotkania :) Co to napisania listu to chyba jest gdzies taki temat na forum wiec moze tam poszukaj lecz jesli zaden nie bedzie spelnial Twoich oczekiwan-napisz :)

Pozdrawiam
 
Do góry