Pomocy

czlowiekzlota

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Witam. Mam problem. Nie chodzi mi tu jak wszystkim o to, że podoba się im dziewczyna i co mają zrobić. Chodzi o to, że mam koleżanke, której się podobam a ona mi. Jestem dla niej najlepszym kolegą a ona dla mnie najlepszą koleżanką. Dogadujemy się znakomicie a wszkole się do siebie ciągle uśmiechamy. Ona ma 13 lat ja 14. Problem polega na tym, że jakbym się spytał o chodzenie to by się na 1000000% zgodziła ale nie wiem czy lepiej zostać przyjacielami czy być razem. Nie wiem jak ona ale raczej ma tak samo jak ja. Jak z kimś jest to nie robi tak, że po 2 miesiącach już nie chce znim być. Chce z nią być i to nawet bardzo długo ale czy nie lepiej zostać nadal przyjacielami ?
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Przyjaciółmi. I nimi zostańcie. W tym wieku i z twoim podejściem - po co?
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
przyjaciółmi!!! przyjaźń jest bardzo cenna! na miłość zaczekajcie bo teraz nie umiecie jej docenić, nie rozumiecie jej znaczenia...
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
aleeeeee mi proooooblem... Ty masz dopiero 14 lat marnujesz czas na takich bzdurnych rozmyślaniach ? Być z nią albo nie być Jak Ci sie podoba to zaryzykuj nawet jeśli ten niby związek miałby trwać bardzo krótko .
 

Krzywy

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A nie lepiej pobawić się resoraczkami? Im później wejdziesz w to g**no zwane lataniem za kobietą z jęzorem wyciagniętym do pasa tym lepiej dla Ciebie.
Lepiej się kolegujcie i takie tam blablabla.

A na przyszłość wiedz że kobiety nawet w wieku 18 lat to smarkule i potrafią wyh***ć człowieka...
Pałęta się taka, robi wszystko byś się zakochał a po dwóch miesiacach jej się odwiduje :O Niech mnie ktoś dzisiaj pocieszy ;(

Dobra, teraz bardziej serio...
Młody Stefan jesteś... a jak będzie "Twoją" dziewczyną to co będziesz z nią robił?
Rób jak uważasz, ja za Ciebie życia nie przeżyję :p Mam swoje ;)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
aleeeeee mi proooooblem... Ty masz dopiero 14 lat marnujesz czas na takich bzdurnych rozmyślaniach ? Być z nią albo nie być Jak Ci sie podoba to zaryzykuj nawet jeśli ten niby związek miałby trwać bardzo krótko .


jaki związek? ty chyba nie wiesz co to znaczy związek! a później ludzie dziwią się, że 13-latka jest w ciąży...
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Zastanawiam się czym się różnie bycie parą a przyjaciółmi w takim wieku, trzymaniem za rękę? w zasadzie mam 14 letniego kuzyna i zdziwiło mnie co on robi na internecie, może faktycznie dla waszego dobra było by abyście zostali przyjaciółmi.
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
Nie wiem kolego co czujesz i nie zamierzam wgłębiać się w twoją psychikę, ale jeśli się zastanawiasz i nie jesteś pewny to znaczy, że lepiej zostańcie przyjaciółmi. Dajcie sobie czas ze 'związkami'. Bezsensowne gadanie. Przyjaźń jest zdecydowane lepsza.

Chociaż jeśli ona by chciała, a Ciebie ciągnęłoby żeby 'spróbować życia w związku' to bądźcie razem. Na późniejszym życiu jakoś wam to nie zaważy.
 

PePeSo

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
Ja mam 14 i domyślam się co twój kuzyn robi w internecie, i wiem co robi większość osób w moim wieku.Ja mam dziewczynę tak w tym wieku lepsza przyjaźń a właśnie że nie. Ponieważ jak mówią inni jestem jedynym chłopakiem który : nie bije dziewczyn,jest miły,uprzejmy,dżentelmen itp. Niektóry się dziwią że mam 14 lat a dlaczego? Dlatego że 14-LATKOWIE "ziechali" mi opinie oraz innym normalnym 14-latką bo robią to co najgorsze a ich strona startowa to pewnie: redtube.com tak więc jeśli naprawdę ją kochasz i myślisz że warto to raczej warto zaryzykować, przynajmniej ja tak myślę.
 
M

malina.

Guest
Chce z nią być i to nawet bardzo długo ale czy nie lepiej zostać nadal przyjacielami ?
Uczucia komplikują, zabijają to co było wcześniej. Człowiek kierując się uczuciami najczęściej rani i siebie i tę drugą osobą.
Poza tym, widzę, że sam nie jesteś pewien, po co chcesz się pakować w coś co dla ciebie nie jest najważniejsze? Najlepiej nie rób nic, sytuacje zawsze się jakoś układają, jak nie w tę to w drugą stronę.
 

skippermaxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
402
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Ja mam 14 i domyślam się co twój kuzyn robi w internecie, i wiem co robi większość osób w moim wieku.Ja mam dziewczynę tak w tym wieku lepsza przyjaźń a właśnie że nie. Ponieważ jak mówią inni jestem jedynym chłopakiem który : nie bije dziewczyn,jest miły,uprzejmy,dżentelmen itp. Niektóry się dziwią że mam 14 lat a dlaczego? Dlatego że 14-LATKOWIE "ziechali" mi opinie oraz innym normalnym 14-latką bo robią to co najgorsze a ich strona startowa to pewnie: redtube.com tak więc jeśli naprawdę ją kochasz i myślisz że warto to raczej warto zaryzykować, przynajmniej ja tak myślę.
Właśnie takie osoby jak Ty psują opinie 14latkom. Piszesz nieskładnie, robisz powtórki i ortografy. Od razu widać, że nie jesteś zbyt rozwinięty wiekowo.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
nie chodzi o rozwinięcie wiekowe, chodzi o dojrzałość do miłości!!! oni nie są dojrzali biologicznie, a co dopiero psychicznie... oni jej nie rozumieją! a przyjaźń to pewien rodzaj miłości tylko bez... no wiecie czego!
 

Mares92

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Na dziewczyny przyjdzie czas, na dzień dzisiejszy daj sobie spokój. ;)
 

petroniusz

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
o-c
na początku: to mało ważne ile masz lat. :)
Jak się zgodzi to jestem za. uderzaj w ten związek, jak się dogadujecie to znak, że będzie mega :D
Przyjaźń przyjaźnią ale nie należy szans opuszczać takich.

elo,
Te_
 
A

Aulelia

Guest
To zależy od tego czego tak naprawdę chcesz. My możemy Ci mówić, żebyś to zostawił jak jest, ale jeśli darzysz ją poważniejszym uczuciem, to i tak zrobisz to, co uważasz za słuszne.
 
Do góry