POMOCY!

Neux

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Kupiłem dzisiaj nagrywarkę/odtwarzacz DVD e:max AS 733 i mój problem polega na tym, że po obejrzeniu około 3 minut filmu (sprawdzałem różne filmy) film się po prostu zawiesza(kilka razy zdarzyło się, że całe DVD nie reagowało i musiałem odłączyć od prądu). Te płyty z filmami są z gazet, później odtworzyłem film nagrany przeze mnie na komputerze i odtwarza bez problemu. Sam już nie wiem o co chodzi dlatego pytam tutaj i bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź, bo inaczej będę zmuszony oddać DVD.

PS. Kiedyś miałem DVD z firmy LG i te same filmy odtwarzał bez problemu... 
 

podkowka

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kupiłem dzisiaj nagrywarkę/odtwarzacz DVD e:max AS 733 i mój problem polega na tym, że po obejrzeniu około 3 minut filmu (sprawdzałem różne filmy) film się po prostu zawiesza(kilka razy zdarzyło się, że całe DVD nie reagowało i musiałem odłączyć od prądu). Te płyty z filmami są z gazet, później odtworzyłem film nagrany przeze mnie na komputerze i odtwarza bez problemu. Sam już nie wiem o co chodzi dlatego pytam tutaj i bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź, bo inaczej będę zmuszony oddać DVD.

PS. Kiedyś miałem DVD z firmy LG i te same filmy odtwarzał bez problemu... 
 

podkowka

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
mam też tą nagrywarkę ale nie mam z nią takich problemów.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
PS. Kiedyś miałem DVD z firmy LG i te same filmy odtwarzał bez problemu... 

Ja mam DVD z firmy LG i taki sam problem, jeden film czyta inny nie, co najlepsze są dwa filmy na jednej płycie w tym jeden działa bez problemu a drugi zawiesza się co chwilę, przyczyny sam nie znam, muszę kupić jakąś płytę czyszczącą może przyniesie jakieś efekty.
 
M

Mushkin

Guest
Muszę kupić jakąś płytę czyszczącą może przyniesie jakieś efekty.

Wyrzucisz pieniądze w błoto. Takie płytki to kit.

Btw, jak się kupuje szajs to tak jest. E-max to bardzo słaba firma - nie dziw się - z Mantami jest tak samo i z wieloma innymi no-name'ami. Kup coś naprawdę porządnego - poradź się przed zakupem bo znowu kupisz szajs i co wtedy? Nawet wysyłka na gwarancje pewnie mało ci da. To po prostu szajs i tyle.

Z racji, że dopiero kupiłeś ten sprzęt - możesz go oddać w ciągu tygodnia według unijnego prawa o zakupach elektroniki.
 

Neux

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Chodziło mi o coś tańszego, bo rzadko używam DVD, a ten szajs już oddałem i rozglądam się za czymś lepszym.

sed4fg

płyta czyszcząca nic nie pomaga...
 
M

Mushkin

Guest
płyta czyszcząca nic nie pomaga...

i nie łudź się, że pomoże, płyty czyszczące to ściema

moja rada - jak już rozejrzysz się - to zapytaj się tutaj przed zakupem co wybrać żebyś znowu szajsu nie kupił ;)

Pozdrawiam
 
Do góry