POMOCY!

Lee001

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam. Mam takie pytanie. Odbyłem stosunek ze swoją dziewczyną oczywiście w prezerwatywie. jednak tego dnia miałem kłopoty z erekcją i postanowiłem dać sobie chwilę. Wyszedłem z niej ale nie miałem wytrysku. Podczas ściągania prezerwatywy chyba umoczyłem sobie palce w jakimś płynie. Nie wydaje mi się że była to sperma. Jak myślicie może być coś z tego?? strasznie się boje:/
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Idź lepiej z dziewczyną do lekarza, prywatnego. I poproś o wypisanie recepty, na tabletkę po stosunku. Nazywa się ona Escapelle i kosztuje ok., 70zł


Następnym razem bądźcie ostrożni.

P.S do 72h działa ta tabletka, po upływie trzech dni, już NIE! Więc się spieszcie, bądź zaryzykujcie, ale lepiej wydać 70zł niż mieć niechciane dzieciątko.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Szanse na zapłodnienie raczej nikłe.
Facet, doedukuj się w kwestii 'wydzielanych przez siebie płynów'...ehh...
 

Lee001

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ale ja wiem że podczas stosunku wydzielany jest przez mężczyznę płyn "pre ejakulacyjny" nie wiem czy tak to się pisze. Ale niektóre źródła mówią że nie ma tam plemników inne znowu że są ale mają niewielkie szanse na zapłodnienie...nie wiem jak to w końcu jest...


A i jeszcze jedno...ja tą dłoń wytarłem o pościel ale nie wiem czy dokładnie...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
plemniki nie latają i nie lewitują. Z pościeli nie wskoczyły do pochwy Twej lubej, bądź pewien.
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Tak to już jest z tymi "płynami" :D

A tak poważniej to albo ja tu czegoś nie rozumiem albo ty nie masz zielonego pojęcia jak dochodzi do zapłodnienia... Jeśli cały stosunek odbyłeś w prezerwatywie a do tego "umoczenia" doszło przy jej ściąganiu i później nie wkładałeś w dziewczynę palców to nie ma możliwości żeby była w ciąży :)
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Macie mnie za debila? chodzi o to że wkładałem jej palce...
To formułuj swoje posty dokładniej :] (Nie wiem ile masz lat, ale nie zdziwiła bym się gdyby np 15-latek tak myślał)
Ciekawe czy wiesz jakie miała dni, czy płodne czy też nie? Jeśli nie płodne to nawet jeśli na twoich palcach były śladowe ilości plemników to nie ma szans na ciąże. W sumie to i tak szanse są bardzo nikłe..
 

Lee001

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam 18 lat. Wiem tylko że ostatni okres zaczął się jej 4 września. A to było 20 jej cykl trwa średnio 28 dni co wy na to??
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
To 17 dzień cyklu... zakrawa jeszcze trochę pod dni płodne, ale każda kobieta jest inna... nie można u kogoś na odległość tego ocenić. Wg mnie nie powinniście się stresować - szanse są naprawdę baaaardzo bardzo małe: po 1. nie miałeś wytrysku! 2. byłeś w prezerwatywie 3. nie masz pewności czy ten płyn w ogóle był Twój a to nawet jeśli to i tak nie podejrzewam żeby mogło dojść w ten sposób do zapłodnienia.
Nie stresować się, dziewczynę jeśli co uspokoić (żeby się jej nie spóźnił przypadkiem, bo w takich sytuacjach jest to częste) i czekać cierpliwie na okres :)
 

Lee001

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
W tej sytuacji to ja jestem bardziej zdenerwowany niż ona...Mimo że jest młodsza zachowuje bardziej zimną krew...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Witam. Mam takie pytanie. Odbyłem stosunek ze swoją dziewczyną oczywiście w prezerwatywie. jednak tego dnia miałem kłopoty z erekcją i postanowiłem dać sobie chwilę. Wyszedłem z niej ale nie miałem wytrysku. Podczas ściągania prezerwatywy chyba umoczyłem sobie palce w jakimś płynie. Nie wydaje mi się że była to sperma. Jak myślicie może być coś z tego?? strasznie się boje:/

Yyyy to jest zbyt głupie, zeby to komentować. Umazales sobie palce w środku plemnikobójczym i boisz sie o ciąze dziewczyny? BTW czemu się strasznie boisz? Dziecko to nie tragedia, to dar - oczywiscie gdybyś był w stanie je zrobic!
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Będzie ciąża na 100%. Tak samo jak w podobnym temacie, gdzie niedawno pisałam.
Pozamaciczna, na kolanie. W dodatku mnoga.
Na przyszłość: myśl tą większą główką :)
 

gazowana

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Trzeba teraz pościel wygotować 3 razy bo wszędobylskie plemniki przejdą na majtki i co wtedy...
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Ja to bym jeszcze łóżko wyrzuciła, bo plemniki uwielbiają zamieszkiwać dolne partie sprężyn materca. Moja koleżanka zaszła w ten spoób w ciąże trzy lata po stosunku.Na 99,99% Twoja zrównoważona Dziewczyna nie jest w ciąży, a Ty się tak STRASZNIE nie bój, bo się jeszcze nabawisz większych problemów z potencją...P.S. chyba to prowokacja....
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Ja nie uważam żeby to była prowokacja - bo o dziwo też kiedyś miałam 18 lat i podobne problemy - bo widzę, że niektórzy z doświadczeniem życiowym się już urodzili...
 

Lee001

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
dzięki za te miłe słowa...chyba nawet na forum nie można znaleźć zrozumienia...przecież tu każdy taki mądry prawda?!! no cóż dzięki za te "słowa otuchy..." więcej nie zajrzę na forum...
 

gazowana

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Nie chodzi o to czy to prowokacja czy nie... po co pchać komuś łapy w majtki kiedy nic o tym się nie wie?? Później są historie o spuszczaniu się na macice i łechtaczce którą ktoś szuka głęboko w pochwie lub ciąży po szybkim połknięciu spermy.... Najpierw CZYTAĆ, PYTAĆ , SZUKAĆ a później robić!!! nie na odwrót :p
 
Do góry