Pomocy !

Rafi(L)

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Elo czy ktoś się zna na programie do robienia bitów FL8 bo ja siedzę na tym programie już kilka godzin i nic mi nie wychodzi jeśli ktoś się na tym zna to niech napisze chociaż od czego zaczynać piszcie na forum a jak ktoś ma czas to niech pisze na gg 10842704
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Proponuję zacząć od obejrzenia kilku poradników z podstawami FL'a (na YT cała masa tego). Sporo przydatnych Ci rzeczy znajdziesz też na forum fruity loopa. No i najważniejsze to chęci, upór i jeszcze raz upór. Jeżeli masz jakiś problem to pytaj.

edit. parę godzin ? ja siedzę w tym parę dobrych miesięcy i jest jeszcze sporo rzeczy których nie potrafię.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Po pierwsze to musisz mieć "zmysł" do tworzenia muzyki. To najważniejsze i jeżeli chcesz robić bity tylko dlatego, że fajnie by było, to sobie odpuść na wstępie. Program sam Ci fajnych melodii nie ułoży. Jednak jakieś pojęcie o muzyce trzeba mieć. Chyba, że chcesz jechać na gotowych samplach. Po drugie poczytaj poradniki i pooglądaj na YouTubie filmiki jak już wcześniej koledzy wspomnieli. Ja sam jak odpaliłem FL8 pierwszy raz to się przeraziłem, ale z czasem powoli coraz więcej opcji odkrywam. Nie jest to łatwy program.
 
Do góry