pomocy

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
mam pytanie. czy jest jakis sposob na pozbycie sie naskorka podczas stania kutasa. nie chce sie obrzezac, bo nie wyobrazam sobie widoku obrzezanego kutasa w spoczynku, tylko czy jest jakis sposob naciagniecia skory podczas stania penisa? wydaje mi sie ze było by wygodniej... prosze o odpowiedzi
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
pociagnij sobie ja na dol :bag: jak bedzie bolalo albo nie bedziesz szlo to do lekarza :bag: i wogole zly dzial...
 

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
nie mam stulejki!! moge skore pociagnac na sam doł i nic mnie nie boli!! tylko u obrzezanych skory nie ma jak stoi, a u nieobrzezanych jest, jest jakis sposob ??
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Może masz Stulejke ?? I to poważnie zobacz sobie czy masz stulejke częściową czy też całkowitą.

www.stulejka.com
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
boze no to jak cie nie boli przy naciąganiu, to naciągnij go i tyle jaki problem?
 

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
darkmack nie mam stulejki!! bylem u lekarza i jest lajt. moge sciagnac skore na sam doł ale i tak wraca do pracia, obrzezani tego nie maja dlaczego?
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
bo pewnie ci wedzidelko spowrotem sciaga skorke do gory...
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Daj zdjęcie (niekoniecznie swoje, ale z identycznym problemem) i je opisz, bo nie wiemy o co Ci biega.
 

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
no właśnie moge skore sciagnac na sam dół, ale wedzidełko ciagnie pożniej skore do gory, wkurza mnie to. mozna cosa na to poradzic??
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Obrzezanie jak nie chcesz miec napletka.
Są tacy, co nie mają i są tacy co mają, nie masz sie czym przejmowac.
 
Do góry