Pomocy z mooim komputerem !

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
No więc oto lista problemów które dotyczą mojego komputera.Jeśli potrafisz na to zaradzić POMOCY !

1.Gdy chce przejśc w Konto użytkownika , czyli wiecie , tam gdzie można założyc konto itepe. to mi sie poprostu pojawia biale okno i tyle. Co z tym zrobić ?
2.Nie moge także wyszukac żadnych plików na kompie poprzez wyszukiwarke bo jest ten sam problem co powyżej. co z tym zrobić ?
3.Po włączeniu kompa gdy włącza mi się GaduGadu(aqq) nie działa mi wogóle w sensie że ciągle jest na niedostepnym , ale net działa... Co z tym zorbić ?
4.Gdy sciągam jakiś plik z netu , np. jakąś instalke , to nie pokazuje mi się taki pasek ile procent itp. tylko poprostu sciąga się bez tego , ale ja wtedy nie moge określić ile co mi się bedzie sciągło itp. ( dodam że mam Mozzille Firefox ) co z tym zrobić ?


Pomocy , bedę wdzięczna !!!!!!!!!!
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Odpowiedź do punktu 3. A masz wpisane w ustawieniach AQQ dotyczące Gadu-Gadu, numer i hasło do twojego numeru? Bez tego nie da rady.
Odpowiedź do punktu 4. Zainstaluj sobie FlashGet'a, jest wygodniej i bezpieczniej. Kiedy zatnie ci się komputer, albo zresetujesz go, to po ponownym włączeniu będziesz mogła dalej ściągać.
 

Jarek

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z San Andreas
Najlepszym sposobem na zaradzenie twoich problemow (punkt 1,2) to bedzie format dysku.Pozdrawiam i życze wesołych świat.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Najlepszym sposobem na zaradzenie twoich problemow (punkt 1,2) to bedzie format dysku
Proszę, abyś następnym razem wstrzymał się od pisania takich porad.

1.Gdy chce przejśc w Konto użytkownika , czyli wiecie , tam gdzie można założyc konto itepe. to mi sie poprostu pojawia biale okno i tyle. Co z tym zrobić ?
2.Nie moge także wyszukac żadnych plików na kompie poprzez wyszukiwarke bo jest ten sam problem co powyżej. co z tym zrobić ?
Jaki system?
 
Do góry