Pomocy...potrzebuje rady! :)

Zakochana...M

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam :) Mam 18 lat.3,5 miesiąca temu poznałam chłopaka..znaczy znaliśmy się dłużej bo od kwietnia ale nie rozmawialiśmy.On ma 21 lat,pracuje.Ze swoją dziewczyna rozstał się 2 lata temu bo sie nim bawiła.Przez ten cały czas dokładnie od 15,09 pisał do mnie codziennie!Na telefon,przez internet!!Zwierzał sie,mówił co robi,był zazdrosny,pisał Kochanie,Słoneczko...widzielismy sie pare razy.Często mi pisał że chciałby sie do mnie przytulic itp...niedawno podczas rozmowy wyszło że poznał inna(ona ma 15 lat :/ ) ..i że ona mu odpowiada!A mi powiedział ze te teksty Słoneczko itp..były na zarty...ale pisze do mnie dalej i jest zazdrosny!To już kolejna porazka w moim zyciu..chyba trzecia..nie wiem czy trafiam na idiotów,czy to ze mną cos nie tak :( Co mam robić??Starac sie o niego?Czy olać..ale nie chce go oddać walkoverem 15latce.Z góry dziekuję za pomoc!! :)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Facet ,który rzuca hasłami słoneczko,kochanie itp. "na żarty" jest widocznie niedojrzały by nie powiedzieć głupi.Olej go,nie ma się co pchać w związek bez przyszłości :)
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Takie żarty to w gimnazjum.
Ja nie lubię i nie pochwalam tego jak ktoś zwraca się do mnie w ten sposób na żarty. Inna sprawa gdy sytuacja jest jasna kolega-koleżanka, żarty żartami, każdy może sobie żartować.
Jeżeli pisał Tobie, że NIBY chcę się do Ciebie przytulić to ewidentnie chciał poflirtować, albo po prostu jest idiotą? Poznał nową dziewczynę, młodszą, ona mu odpowiada - no OK, to niech spada. Nadal jest zazdrosny i nadal pisze - może traktuje Cie jak koleżankę. Powiedź mu, że nie życzysz sobie takich żartów bo miłe słówka zostawiasz dla kogoś ważniejszego niż zwykłego kolegę :). Poza tym, o co on jest zazdrosny?
Daj spokój, jaka to porażka w życiu. Nawet tak nie myśl - to głupota. Nie ten facet to następny. Młoda jesteś, kupa lat przed Tobą i zapewne trafisz na fajnego faceta .
Oddać "walkoverem" , oddaj proszę niech ma tą która mu "odpowiada", przecież nie będziesz się biła o faceta - nie ma po co. Olej go. Niech spada.
Głowa do góry! :)
 

Zakochana...M

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dziękuje za odpowiedzi :) jest mi łatwiej myśleć co do podjęcia decyzji znajac Wasze zdanie :)

Myślałam o tym juz tysiace razy...I na tyle ile go poznałam to uważam że na początku przez pierwsze 2 miesiace zależało mu na mnie,ale teraz poznał ta młodą i sie popsuło :/ i mam wrażenie że on nie może sie zdecydować ja czy ona..dlatego prosiłam o pomoc :)
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
A niby to kobiety są niezdecydowane. Taaa...

Nie możesz być zawieszona w próżni. Poza tym do Ciebie należy krok. Sama zdecyduj.
Moim skromnym zdaniem powinnaś go olać, iść dalej, być zadowolona.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Autorko-daj spokój ,chłopak woli 15-latkę-to dzieciak,szkoda czasu.A i jeszcze-dontfakami-trochę kultury by się przydało.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Na przyszłość proponuję W I Ę C E J TOLERANCJI. Niechby się ona wyrażała większą milkliwością, jeśli cokolwiek w kimś Ci się nie spodoba.
Piszę to na podstawie przeczucia wstecznego - krytyka często bywa przyczyną urazy, bo kontry wynikają z niewłaściwego zrozumienia cudzej wypowiedzi albo z wyznawania innej zasady niż interlokutor - nie wiadomo która zasada słuszniejsza...
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
A co to za korespondencyjny romans? Widzielismy sie kilka razy? W jakim celu sie widzieliscie? Buzi, buzi czy dupci, dupci?

Napisal Ci wyraznie, ze woli 15sto latke. Moge sie domyslac dlaczego ale Ty najpierw musisz zrobic dokladny remanet wlasnego zyciorysu i wlasnej osobowosci. A potem znajdz kogos komu bedziesz odpowiadala ze wzajemnoscia na przynajmniej 80%.

pozdrawiam,
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Piętnastolatka może być jeszcze przed okresem buntu "dojrzałości".
Potrafisz taką dziewczynkę naśladować, mając nad nią przewagę drugorzędnych cech płciowych?
To gwarantowałoby Ci sukces.
 

Zakochana...M

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Spotykalismy sie zeby pogadac!Ani buzi ani dupci nie bylo!!!Tylko sie przytulalismy na pozrgnanie.A nasladowac 15 latki to nie dam rady :) Wiec jeszcze raz to przemysle pamietajac
Wasze rady i odpuszcze...
 

wsite

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Zauroczył sie nią.Jeśli mu mine znów będzie chciał się zbliżyć do Ciebie.
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Zauroczył - dobre słowo.
Tak a potem będzie chciał "wrócić" do Ciebie.. ciekawe czy Ty mu na to pozwolisz. Tak jakby być opcją zastępczą.

Weź go olej. Nie ma co sobie psuć humoru przez kogoś takiego :).
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
he, he - nie ma nic ciekawszego w życiu niż faceci ?
Dziwię się w ogóle, że zadajesz pytanie na forum, w sumie odpowiedz wydaje się oczywista chociaż jak znam życie on ma swoją wersje Ty swoją, a prawda leży gdzieś pośrodku i najczęściej bez nagrobka.
Jakieś poważniejsze problemy ?
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Olej głupca. Niech korzysta z wieku przyzwolenia i wchodzi w 15latkę jeśli taka jest jego wola.

Tylko go później nie przyjmuj, bo wyjdziesz na koło zapasowe.
 

LalkaBezUczuc

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
110
Punkty reakcji
7
Widocznie nie brał Waszej znajomości na poważnie, ale wiedział co ma robić by obudzić w Tobie pewne emocje i nadzieję :)
Nie jest wart nawet jednego maila czy smsa od Ciebie. Obawiam się że podobnie zrobi z tamtą nastką. Widać że jest niedojrzały.
Daj sobie z nim spokój ;-) Olej drania!
 
Do góry