Pomocy-potrzebuje program

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Mam taki problem.Mam na plycie nagrany pewny filmik i kilka osob chce go zobaczyc,ale ja nie chcem kopiowac bo wtedy za duzo osob go dostanie.Chcialabym jakis program,zeby te plyte zablokowac tzn zablokowac,aby osoby trzecie ja majac nie mogly kopi zrobic.Z gory dziekuje za pomoc
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Na wstęp chciałbym Cię poinformować, że nie ważne jak zabezpieczysz płytę ktoś kto się zna i będzie miał chęci może takowe zabezpieczenie złamać. Ale jeżeli znajomi to nie informatycy to polecam http://safelock.cdrinfo.pl/ łatwy w obsłudze i co najważniejsze DZIAŁA.



RegiS.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Ta sa osoby ktore sie wogole na takim czyms nie znaja:)Tzn korzystaja z komputera,ale jezeli chodzi o programy czy blokady czego kolwiek to sie nie znaja:)A czy ten program bede w stanie sama obsluzyc czy musi to informatyk zrobic??

A i jeszcze jedno bo ja tam tak troche czytalam na tej stronie i tam pisze,ze trzeba wsadzic plyte czysta,a mi chodzi,zeby zablokowac plyte na ktorej jest cos nagrane.To tym programem tez mozna??
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Jak już jest nagrane to nie zabezpieczysz po prostu nagraj te filmiki jeszcze raz zabezpieczając programem a tą płytę co masz schowaj żeby nikomu się w ręce nie dostała ;)



RegiS.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
No to lipa sytuacja bez wyjsci bo ja tej plyty nie moge na nowo nagrac bo wtedy to juz nie bedzie orginal...Na orginalnej jest ekstra okladka itd...
 
Do góry