Pomocy :p

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja lubię wszytskie randki z moim chłopakiem..... a ze spacerków to najbardziej podobał mi się ten w deszczu o którym już gdzieś pisałam :)
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Kurde mam problem chce jej zaproponowac spotkanie ale niewiem jak to powiedziec zeby to glupio nie wyszlo pomuzcie Motylek w tobie nadzieje a jezeli juz sie spotkam to poprostu powiedz co jako kobieta chciala bys uslyszec
Z gory dzieki pozdróka ;)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Hmmm..... no wiesz, ciężko określić, bo każda kobieta chce czego innego....

A moja "pierwsza randka" z miśkiem była tak dawno że już nie pamietam :p

Wydaje mi się, ze nieważne co powiesz.... chyba wiesz co mam na myśli.... ale najważniejsze jest to, że będzie to wprost z Twojego serducha :)

Powodzonka :)
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Mam pytanie czy jezeli stosunki miedzy nami sie pogorszyly (za dlugo zwlekam ze spotkaniem :( ) to czy jest jescze sens cos zaczynac ?
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Dzieki chyba tak zrobie ale boje sie zaproponowac spotkania w takich sprawach czuje sie jak dzieciak :/
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
To moze poradz mi co ma jej napisac wlasnie z nia gadam na gg tzn nie mam zamiaru jej powiedziec ze ja kocham na gg tylko zaproponowac spotkanie :p Pomuzzz jestem zielony w tych tematach mam slabosc do kobiet ale 0 smialosci do nich :D
 

Jan

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Barad Dur
Dzieki chyba tak zrobie ale boje sie zaproponowac spotkania w takich sprawach czuje sie jak dzieciak :/
Przesadzasz na pewno ci sie uda niekrepuj sie zapros ja w jakies mile miesce w kturym niebedziesz sie krempowal i napewno ci sie uda trzymam kciuki za ciebie


Pozdro
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Napisz jej może, że chciałbyś się z nią gdzieś spotkać, pogadać w spokoju..... a miejsce to już musisz sam wybrać, najlepiej jakies wasze ulubione....
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Ja w takich sytuacjach lubię dawać aluzje. Piszę np."Co tam u Ciebie? Ja sie bardzo nudzę. Nie mam z kim wyjśc a bardzo chciałabym z kimś pogadać..." i wtedy otrzymuje odpowiedź: "Wiem o co Ci chodzi. Zaraz będę ;)"

Nie wstydź się dziewczyny. Wiem, że trudno jest powiedziec cos osobie na której bardzo nam zalezy ale jak sie przełamiesz to będzie tylko lepiej.
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Przelamalem sie powiedzialem dziwczynie co do niej czuje wyszlo świetnie ale oboje bylismy pod wplywem alkocholu wiec dlatego "w pewnym sensie" ;)
 
Do góry