Pomocy KOBIETY !

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
No panna nie jestem ,ale ja nie widze sensu pisania takich listow. Wiem ze to romantyczne, ze piekne i wzruszajace, kobiecie sie podoba ale nie wplywa to wogole na polepszenie stosunkow miedzy toba a nia. Kobieta nie jest boginia, tu jest blad bo do boga tak zarliwie sie nie umiesz modlic jak do niej, wychwalasz i pokazujesz jakim bedziesz fajnym pantoflem. Twoj wybor ale nie ma sensu pisac takich listow.

USSJ
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
A ja uważam, ze jakis sens na pewno jest, ale uzalezniony od wielu czynnikow. Jesli twoja panna jest madra i jej na tobie zalezy moze to wam pomoc w tworzeniu zwiazku ;]
List jest naprawde romantyczny, kolega wyzej nie widzi w nim sensu, bo jak sam napisal - nie jest kobieta. A kobieta zauwazy ;D
Pozdrawiam i powodzenia. ;]
 

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Wolałbym o kobiety odpowiedz możne wtedy oboje się dowiemy czy ma sens czy nie ;]
Ale dzięki za opinię .

A ja uważam, ze jakis sens na pewno jest, ale uzalezniony od wielu czynnikow. Jesli twoja panna jest madra i jej na tobie zalezy moze to wam pomoc w tworzeniu zwiazku ;]
List jest naprawde romantyczny, kolega wyzej nie widzi w nim sensu, bo jak sam napisal - nie jest kobieta. A kobieta zauwazy ;D
Pozdrawiam i powodzenia. ;]
Mądra jest uczymy się oboje jednakowo (średnia minimum4,5) Myślę że również mnie kocha te jej nieziemskie spojrzenia ,w rozmowie nawiązywała do tego bym zaprosił Ja na randkę .
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
w rozmowie nawiązywała do tego bym zaprosił Ja na randkę .

No to jaki problem? Jak panna ci tak mowi nakierowuje to ty jeszcze sie czaisz i tworzysz listy. Zaproś gdzieś i już, spotkania, poznawanie siebie osobiscie, DZIAŁANIE a nie puste słowa.
 

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
No to jaki problem? Jak panna ci tak mowi nakierowuje to ty jeszcze sie czaisz i tworzysz listy. Zaproś gdzieś i już, spotkania, poznawanie siebie osobiscie, DZIAŁANIE a nie puste słowa.
Spoko niech się troszkę bardziej pod jara będzie lepiej smakować ;]]]
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Nad sensem pisania i wręczania takich listów nie będę dywagować. Jak uważasz, że to dobry sposób na podryw, ok. Co do samej treści, pomijając jakieś głupie błędy gramatyczne, list jest przesadnie patetyczny. Czytając miałam wrażenie, że autorem jest pseudo-romantyczny psychopata-masturbator. Gdybym ja dostała taką wiadomość od kogoś, kto nie jest jeszcze moim chłopcem nie wiem czy miałby szansę nim zostać. Generalnie słabe.
 

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Nad sensem pisania i wręczania takich listów nie będę dywagować. Jak uważasz, że to dobry sposób na podryw, ok. Co do samej treści, pomijając jakieś głupie błędy gramatyczne, list jest przesadnie patetyczny. Czytając miałam wrażenie, że autorem jest pseudo-romantyczny psychopata-masturbator. Gdybym ja dostała taką wiadomość od kogoś, kto nie jest jeszcze moim chłopcem nie wiem czy miałby szansę nim zostać. Generalnie słabe.
Mogłabyś mi coś poradzić (co poprawić by było jeszcze lepiej );]
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
eeeee...porzuć zabawy w romantyka, błagam. Jak dla mnie to praktycznie wszystko jest tu do poprawy...
"Przepraszam, że nie napisałem tego listu odręcznie, lecz to nie od niechcenia. Moje pismo jest mało czytelne a twoje oczy lśnią blaskiem piękna i radości, żal by było je tak marnować." to jest bez sensu! Co ją obchodzi twój charakter pisma? To nie jest wypracowanie szkolne, które możesz pisać na kompie. To wyznanie miłości! Postaraj się i napisz to odręcznie.

"Pragnę pieścić twoje ciało, robić wszystko by Cię zaspokoić"
"Twoje ciało, te nogi, ta nadzwyczaj piękna twarz, mogę na nią spoglądać i podziwiać każdego dnia w dzień i w nocy o każdej godzinie."
Po przeczytaniu twojego listu, odnoszę wrażenie, że to co najbardziej Cię w niej pociąga to jej wygląd. Zależy ci na jej ciele, a nie obchodzi cie jej charakter i to tak zwane "wnętrze". Po takim liście byłbyś u mnie skreślony.
Nie uważasz może, że to jacy jesteśmy jest ważniejsze od wyglądu zewnętrznego? Chyba nie...
 

Kazuhiro

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
51
Punkty reakcji
1
Nie jestem dziewczyną, ale też wyrażę swoją opinię na ten temat. Nie widzę najmniejszego sensu pisania listów miłosnych. Lepiej załatwić sprawę osobiście. Oczywiście każdy jest inny i ma inny sposób podrywania. Jesteś romantykiem? Super. Tylko po co się przed nią płaszczysz? Zachowujesz się jak zbity psiak a nie facet. Ona jest najwspanialsza, najpiękniejsza, pozbawiona wad a ty nie jesteś w stanie sprostać jej wymogom. Taką informację przekażesz jej podprogowo. Kobiety lubią facetów pewnych siebie, którzy wiedzą czego chcą od życia i mają odwagę żeby po to sięgać.
Teraz zadam ci podstawowe pytanie: jaki był jej udział w waszych relacjach? Wystarczy to, że jest? Do mnie to trochę nie przemawia. Znając życie zamierzasz na randkę zaprosić ją do jakiejś knajpki, zapłacisz za wszystko co zje a sam nic w zamian nie otrzymasz.

Trzymaj się:)
 

mychaaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Myślę, że dziewczyna wolałaby gdybyś z nią porozmawiał szczerze (może zabrał na spacer), niż pisał listy. Choć ten jest romantyczny zgodzę się z evily że ten fragment : "Pragnę pieścić twoje ciało, robić wszystko by Cię zaspokoić"
"Twoje ciało, te nogi, ta nadzwyczaj piękna twarz, mogę na nią spoglądać i podziwiać każdego dnia w dzień i w nocy o każdej godzinie." jest trochę nie na miejscu. Bynajmniej ja odniosłabym wrażenie że lecisz jedynie na me ciało a wnętrze Cię nie obchodzi. Ale życzę powodzenia, pogadaj z nią :)
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
jak dla mnie to ..widać ze facet bardzo sie starał,ale nie lubie takiego patosu sztucznego. wolalabym krotkie:


"KOCHAM CIĘ SKARBIE''

i rozmowe w 4 oczy na jego kolanach,a nie jakies listy...

to bylo moje zdanie.


amen.
 

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
jak dla mnie to ..widać ze facet bardzo sie starał,ale nie lubie takiego patosu sztucznego. wolalabym krotkie:


"KOCHAM CIĘ SKARBIE''

i rozmowe w 4 oczy na jego kolanach,a nie jakies listy...

to bylo moje zdanie.


amen.
Ok dzięki bardzo dziewczyny ;*
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
za duzo bawisz sie reka przez co tracisz racjonalne myslenie

toz to czerstwe jak 2 tygodniowy chleb
 

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
za duzo bawisz sie reka przez co tracisz racjonalne myslenie

toz to czerstwe jak 2 tygodniowy chleb
Jeżeli ktoś tu się zabawia ręką to nie ja tylko ty misiek (W szkole jest tyle dziewczyn które tego chcą ,ale ta ma być wyjątkowa) .
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Hahaha rozbawiłeś mnie.

Jaki to z ciebie nie jest macho i lover to możesz kolegom wkręcać, a nie ludziom których prosisz o poradę, wjeżdżając z takim kiepskim listem. Nie te czasy kolego.
 

readmymind

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja osobiście bym się nie "pod.jarała", jak to nazwałeś, takim czymś. Jeśli miało być romantyczne, to chyba nie wyszło.

Miło, że troszczysz się o jej oczy i piszesz na komputerze :lol: Ja wolałabym list napisany odręcznie - to o wiele bardziej romantyczne, choćby najgorszym pismem (w twoim przypadku mogłoby to być dobrym wyjściem, bo może nie rozczytałaby tych najgorszych fragmentów :D).

Lepiej weź swojego psa, idź na spacer i jeszcze raz porządnie się nad tym wszystkim zastanów. :)
 
Do góry