Pomocy - głośniki!

Lolaito

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Mam głośniki. Chce je podłączyć do kompa, ale nie znam się na tym ani trochę ;)
A więc pomocy: Jak to podłączyć.
Zdjęcia dodaje, jakbym chciał to opisać to nic by nie wyszło :D
Proszę może o jakiś rysuneczek czy cóś :)

img1686kopia.jpg

img1687kopia.jpg

img1693kopia.jpg

img1694kopia.jpg
 
M

Mushkin

Guest
Uuu, ostro... są na bardzo dziwny kabel, wątpię, że ci tu ktoś odpowie.. zapytaj na forummp3store - tam powinni wiedzieć.

Zacznijmy od tego, że musisz mieć z tego śmiesznego kabelka przejściówke na minijacka (nie wiem czy taka istnieje ale musisz to coś tak czy siak w jakiś sposób przeprowadzić do minijacka (no chyba, że masz profesjonalny sprzęt z gniazdami RCA [w co wątpię])

Btw, to samoróbki są czy mają jakąś nazwę :p bo wygląda mi to na domową robotę, chociaż może się mylę...
 

Lolaito

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Nie wiem, dostałem je :D
Dobra dobra, to, że musze mieć przejściówkę do jacka to wiem.
Wydaje mi się, że ta przejściówka ma być też z kablem do prąda :D
Tylko jest problem - jak się nazywa ten rodzaj przejściówki ?
 
M

Mushkin

Guest
Tylko jest problem - jak się nazywa ten rodzaj przejściówki ?

Też chciałbym wiedzieć, ale niestety NIE MAM POJĘCIA co to za dziwny kabel. Mówię - zapytaj na forummp3store.pl - tam powinni wiedzieć.
 
M

Mushkin

Guest
Musisz poczekać, tu też jak się jedna osoba porządnie tematem nie zajmie to możesz czekać tydzień i dłużej na odpowiedź :p

To nie onet gdzie po 10 sekundach dostajesz odpowiedź ;]
 

Lolaito

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
^^
Na tamtym nawet sie nikt slowem nie odezwał... Sproboje chyba na onecie czy coś... Ale nadal prosze o odpowiedzi jeżęli ktoś wie choćby coś :D
 
M

Mushkin

Guest
Haha, na onecie nie próbuj bo ci czuły wojtek napisze o swojej księżniczce :lol:
 

scope

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
OB
To jest sam głośnik (kolumna). Bez wzmacniacza podłączanie tego nie ma sensu.
 

bbobii

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
jest to głośnik przystosowany do radiowęzła. Jeżeli chcesz je wykorzystać to masz dwa sposoby:
1. Kupić kit wzmacniacz i go złożyć i podłączyć według załączonego schematu (a z głośników wywalasz transformator wzmacniający bo jest nie potrzebny)
2. Kupić jakiś Subwoofer od zestawu 2.1 do komputera np. Tracer i do niego podłączasz głośniki (tu to co wyżej w nawiasie)
 
Do góry