Pomocy <Gej>

onixa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Homo On nie jest na 100%. Może Bi Tylko taki który bardziej woli dziewczyny. Może ktoś być BI Nie wiedząc o tym?
Albo czy macie jakiś "patent" jak skłonić go do tego by powiedział co na prawdę do mnie czuje?
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ja tylko chciałem zapytać Twój przyjaciel jest w tym samym wieku?

I co do Twojego bycia gejem:
-masz jakieś doświadczenia w tym temacie czy zwyczajnie stwierdziłeś to wraz z procesem dojrzewania?
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
może po prostu nie zdawać sobie z tego sprawy . ale mówienie / pisanie misiu do faceta ... hm... no to podejrzane . ja tak do przyjaciółki nie piszę ...
 

onixa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Kolega w moim wieku. Nie mam żadnych "praktyk". Wiem że jestem gejem takie rzeczy się czuje. Wole Chłopców od Dziewczyn oraz np. śpiew od piłki nożnej.
Pociągają mnie mężczyźni...
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Kolega w moim wieku. Nie mam żadnych "praktyk". Wiem że jestem gejem takie rzeczy się czuje. Wole Chłopców od Dziewczyn oraz np. śpiew od piłki nożnej.
Pociągają mnie mężczyźni...

Aż przeze mnie taki dziwny dreszcz przeszedl... llleeee... xd (bez urazy)


@Topic
Twoj kolega ma pewnie ten sam problem co ty. Moze tu niedlugo napisze ;D
 

onixa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Raczej wątpię by napisał. Nadal nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi :/ Jutro ma przyjechać znowu, więc mam czas. Pomóżcie ;/
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Zrob tak, jak Ci juz uzytkownicy wyzej powiedzieli. Zacznij temat o orientacji seksualnej. Tylko nie dawaj tego na pierwszy ogien.
Pogadajcie sobie o tym i owym, a dopiero potem mozesz zaczac nawijac.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
No może Ci wyklaruje co on do Ciebie ma. Bo skoro ani przyjaciel, ani brat, no to co innego?? To będzie najlepsza i najbezpieczniejsza opcja, bo jeżeli jemu się ten temat nie spodoba, to łatwo będzie się z tego wywinąć.
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
A potem to zależnie od kierunku rozmowy:
-będzie jak w bajce
-będzie jak u Młodzieży Wszechpolskiej
-będzie jak dawniej, zaakceptuje Twoją orientację i nic więcej
 

onixa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zapytałem mu się co do mnie czuje. Powiedział że na razie przyjaźń ale już zaczyna do mnie czuć coś więcej. Gdy zapytałem czy jest w stanie mnie pokochać odpowiedział że tak. Wiem że nie powinienem robić sobie zbyt dużych nadziei ale czuję się jak w 7 niebie : )
Dziękuję wam za pomoc ;*
Pozdrawiam i przepraszam za zajmowanie czasu. Chłopak który zawdzięcza wam być może związek : )
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Matko Bosko, co się z tymi ludźmi dzieje, coraz więcej odmieńców, pederastów i innych zwyrodnialców.

Tak czy inaczej, nie ma za co i nie życzę powodzenia.

Temat do zamknięcia.
 

onixa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ten komentarz mogłeś już sobie darować, ponieważ nic nim nie zyskasz a obrażasz odmienność innych ludzi.
Na początku pisałem że nie życzę sobie obraźliwych komentarzy, więc zastanawiam się teraz czy umiesz czytać.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Komentarz nie był wyłącznie do Ciebie, wyrażając w nim swoje frustracje miałem na myśli ludzki ogół.

A teraz czas na coś specjalnie dla Ciebie, klątwa "Zemsta Nietoperzy" : A żebyście się tam HIVów nabawili swoim nienaturalnym poczynaniem.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
za samo słowo użyte w temacie autor już może być podany do sądu :lol: .
jeśli jest homoseksualistą to czeka go świetlana przyszłość, masa defilad, parad i słownych potyczek.

N.
 

onixa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się za co miałbym być pozwany?? Za pewność swej orientacji, za potrzebę pomocy czy za twoje urojenia?? Z tego co wiem to za homoseksualizm nie ma kar. Jeżeli jednak się mylę proszę oświeć mnie. A po 2 kto Ci powiedział że mam zamiar brać udział w paradach czy defiladach??... Widać znasz mnie lepiej niż ja sam siebie, i znasz moja przyszłość...

Można zamknąć, ponieważ nie chcę się kłócić.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Ciocia wikipedia prawdę nam powie.

" Najwyższym wymiarem kary za kontakty homoseksualne jest kara śmierci zapisana w systemach prawnych następujących krajów: Afganistan, Arabia Saudyjska, Czeczenia, Iran, Jemen, Mauretania, Sudan, Somalia, Zjednoczone Emiraty Arabskie (z wyjątkiem emiratu Dubaj, gdzie za stosunek homoseksualny grozi "jedynie" 10 lat więzienia), regionalnie w Nigerii (12 północnych stanów z łącznej liczby 36)."
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Zastanawiam się za co miałbym być pozwany??
słowa takie jak: gej czy pedał uważane są za obraźliwe przez środowiska homoseksualne i obecnie używanie ich może spotkać się z wielkim sprzeciwem oraz dochodzeniem własnych praw poprzez sąd.

stosowane są przez homofobów, za którego osobiście się uważam, jednak ja wysuwam składne argumenty podczas każdej dyskusji i zdecydowanie preferuję określenie homoseksualista- jest takie naukowe :] .

N.
 

David872

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Normalnie nic tylko wam pozazdrościć. A co do tego, że się za dziewczynami ugania to wcale bym się nie zdziwił, że homo. Sam utrzymuje kontakt gruntownie z dziewczynami i żadna nie podejrzewa mnie o to, abym był gejem. Mam tylko nadzieje, że żadna się we mnie jeszcze nie zadurzyła... Tak czy owak dużo szczęścia życzę;) a i pamietaj, jeżeli to prawdziwy przyjaciel to możesz prosto z mostu walić. Skoro tak odczuwasz to ci zazdroszczę, bo ja nie potrafię o tym nikomu powiedzieć, a tłamszenie tego w sobie jest już bardzo męczące ;( pozdrawiam !
 

piotor

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
Ehhh Gejesteś gejem? WIesz to może być chwilowe, że podobają Ci się panowie. Właśnie w wieku 16-19 chłopaki mają takie skłonności.
Ja na szczęście owych skłonności nie mam :) Ale trochę głupio zabrzmi ale czasami jacyś nieznajomi na ulicy przechodząc obok się na mnie gapili... Też odpowiadam uśmiechem ale... Pfeeee! Wolę gdy na podwoziu są 2 otworki...
 
Do góry