Pomoc w pisaniu laborek i rozwiązywaniu zadań

zadania09

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam.

Oferuję swoją pomoc w rozwiązywaniu zadań z matematyki oraz fizyki, wszystkie poziomy. Rozwiązania w formie pisemnej (czytelne odręczne pismo) bądź na komputerze. Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki.

Pomogę również opracować sprawka na Pracownię Fizyczną (wstęp teoretyczny, obliczenia, rachunek niepewności pomiarowej, wykresy, wnioski). Sprawka piszę w formie gotowej do wydruku w programie Word, wykresy w Excelu. Wzory na niepewność wyprowadzam od początku, dzięki czemu każdy student nauczy się obliczać niepewności pomiarowe. Ewentualne poprawki za darmo.

Jestem osobą uczciwą. W razie wątpliwości - możliwość wystawienia aukcji na allegro.

Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania i sprawka:

zadania12@o2.pl

Pomogę też napisać różnego rodzaju prace z fizyki bądź matematyki, prace na zaliczenie, prace kontrolne, referaty.

Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Tak się zastanawiam...
Próba zarobienia paru groszy na cwanym lenistwie lub na głupocie "studentów ? Rozumiem, że są trudne sytuacje i każdy grosz liczy się bardziej niż szkodzenie wejściem w życie zawodowe wspomaganym durniom.
A z drugiej strony... Agent ciał pedagogicznych, wyłapujący oszustów, leniów i bęcwałów? O, to bym pochwalił, tylko że ich zarobek (tych agentów) byłby pomniejszany przez daniny na rzecz "społeczeństwa" (na ośmiorniczki też trzeba mieć)
 
Do góry