Pomoc w organizacji ślubu

makoto

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2010
Posty
52
Punkty reakcji
1
Hej, w przyszłym roku biorę ślub i zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy agencji ślubnej. Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z takimi agencjami?
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
50
Miasto
Warszawa
Wg. mnie szkoda kasy. Ślub to nie takie znowu karkołomne przedsięwzięcie na wzór pielgrzymki papieskiej czy wizyty Obamy żeby była potrzeba korzystać z pomocy jakichś agencji. No, ale jak kto cierpi na nadmiar gotówki to czemu nie, kto bogatemu zabroni :D
 

misia87

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hm, myślę, że przesadzasz. Nie można tak generalizować. Czasami po prostu brakuje czasu, a i nie każdy musi być super zorganizaowany, nie musi też lubić planować. Więc zmuszanie społeczne wszystkich przyszłych panien młodych do tego, żeby koniecznie wszystko same robiły bo zatrudnienie konsultanta to oznaka jakiegoś defektu, to po prostu nie fair. I nie jest to wacle wydatek na który mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi. Ja za swojego konsultanta zapłaciłam 7% od kwoty wesela, z tym, że od razu było to wliczone w cały budżet w którym się zmieścili. Więc nie był to żaden wydatek ponad to. I wybacz, ale nieliczne kobiety mają taką znajomość rynku i podwykonawców, aby zorganizować wesele za małe pieniądze na wysokim standardzie.
 
Do góry